کد خبر: ۲۶۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶
معترضان با بدست داشتن پلاكاردهایی با عناوین «خوزستان از نامدیران صندوق بیمه و بانك كشاورزی رنج می برد».

صنعت بیمه -  از تمام زندگی ام گذشته ام تا كار كشاورزی كنم اما اكنون تمام دارایی من نابود شده است و مسئولین صندوق بیمه محصولات كشاورزی هم فقط نظاره گر ورشكستگی كشاورزان هستند


به گزارش خوزنیوز، جمعی از كشاورزان اهوازی با تجمع در مقابل صندوق بیمه محصولات كشاورزی با گلایه از عملكرد این صندوق خواستار تغییر در سیاستهای صندوق بیمه محصولات كشاورزی شدند.

این كشاورزان كه از روستاهای غیزانیه به محل بانك كشاورزی خوزستان آمده بودند با بدست داشتن پلاكاردهایی با عناوین «خوزستان از نامدیران صندوق بیمه و بانك كشاورزی رنج می برد» ؛ «مسئولین استمداد استمداد ، صندوق بیمه خجالت خجالت» ؛ «غیزانیه ، محروم از بیمه گندم دیم، معماریان استعفا استعفا» ، اعتراض خود را به عملكرد صندوق بیمه محصولات كشاورزی اعلام كردند.


تجمع كشاورزان مقابل صندوق بیمه محصولات كشاورزی
 

 

 


یكی از این كشاورزان در گفتگو با خوزنیوز اظهار داشت: در حالی كه خسارت ناشی از خشكسالی در مسیر غیزانیه كاملا مشهود است اما صندوق بیمه اعلام كرد خسارت خشكسالی به این منطقه تعلق نمی گیرد.

وی گفت: قرار بود طبق تعهدات این صندوق به هر هكتار بابت خسارت گندم آبی 625 هزار تومان تعلق گیرد اما این صندوق در كمال تعجب برای هر هكتار 50 هزار تومان در نظر گرفته است. ضمنا این صندوق به كشاورزان منت هم  می گذارد و می گوید این مبلغ به عنوان عیدی است و بابت خسارت خشكسالی نیست.

یكی دیگر از كشاورزان هم با اشاره به اینكه تمام امیدمان به صندوق بیمه محصولات كشاورزی است گفت: از رسانه ها انتظار داریم صدای ما كشاورزان مظلوم را به گوش مسئولین برسانند.

وی افزود: از تمام زندگی ام گذشته ام تا كار كشاورزی كنم اما اكنون تمام دارایی من نابود شده است و مسئولین صندوق بیمه محصولات كشاورزی هم فقط نظاره گر ورشكستگی كشاورزان هستند.

یكی دیگر از كشاورزان هم گفت: اگر عملكرد صندوق بیمه محصولات كشاورزی به همین شكل تداوم داشته باشد، امسال زمین هایمان را بیمه نمی كنیم و صندوق بیمه را تحریم می كنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار