کد خبر: ۲۶۷۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۵
مدیرعامل بیمه ایران :
بازنگری در بیمه شخص ثالث در کشور ضروری است تا اشخاص بیشتری برای خرید بیمه نامه شخص ثالث خودروها و موتورسیکلت ها تشویق شوند.

صنعت بیمه - مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران خواستار تلاش صنعت بیمه ، مجلس شورای اسلامی و دولت برای کاهش قمیت تمام شده خدمات بیمه شخص ثالت شد و گفت: این امر انگیزه صاحبان خودروها و موتورسیکلت ها را برای بیمه بیشتر می کند.


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ؛ محمود امراللهی با اعلام اینکه در بدو ورود به این شرکت 220 میلیارد تومان از خسارت‌های شخص ثالث بیمه‌گذاران از محل سپرده‌های بانکی پرداخت شده است، بر بهبود خدمات رسانی شرکت های بیمه تاکید کرد و گفت: بیمه‌ها باید بر اساس نیازهای مشتریان، بیمه نامه ارائه کنند.


رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران اظهار داشت : بازنگری در بیمه شخص ثالث در کشور ضروری است تا اشخاص بیشتری برای خرید بیمه نامه شخص ثالث خودروها و موتورسیکلت ها تشویق شوند.


وی گفت: به محض در دست گرفتن سکان بیمه ایران متوجه شدیم که خسارت تعداد زیادی از پرونده های بیمه شخص ثالث پرداخت نشده است که 220 میلیارد تومان از سپرده های بانکی شرکت بیمه ایران را به پرداخت خسارت اختصاص دادیم که در تاریخ صنعت بیمه در هیچ جای دنیا سابقه ندارد.


امراللهی تصریح کرد : چنین کاری سخت است اما رضایت و منافع مردم در اولویت نخست این شرکت قرار دارد.


مدیرعامل بیمه ایران تاکید کرد : صرفا برای سودآوری کار نمی کنیم و هدف نخست ما افزایش رضایت بیمه گزاران است


البته به سودآوری نیز توجه داریم تا پاسخگوی تعهدات مردم باشیم.


وی از توقف صدور مجوز نمایندگی در ابتدای ورودش به شرکت بیمه ایران خبر داد و گفت: از این پس متقاضیان تاسیس نمایندگی به صورت الکترونیک و بر اساس استاندارد اقدام خواهند کرد و پس از گزینش حرفه ای، نمایندگان منتخب با دیدن آموزش های حرفه ای از طریق دانشگاه جامع علمی کاربردی، وارد بازار کار خواهند شد.


امراللهی با تایید سخنان رییس کل بیمه مرکزی مبنی بر زیان دهی بیمه ایران در بخش عملیاتی بیمه گری اظهار داشت: این شرکت در سال 92 زیان ده بوده است و رقم واقعی زیان آن تا چند روز آینده و پس از تایید حسابرس، نهایی و اعلام خواهد شد.


وی در باره شرکت بیمه توسعه هم گفت : مشکل بیمه توسعه به صورت جدی از سوی بیمه مرکزی و شورای عالی بیمه در حال پیگیری است و سندیکای بیمه گران ایران نیز در دست بررسی دارد و امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی نباشیم و اگر قرار است بیمه ایران موضوع را ساماندهی کند باید منابع آن در اختیار بیمه ایران قرار گیرد.


امراللهی همچنین از برنامه واریز حق بیمه حوادت و تصادف به حساب بیمه گذاران خبر داد و گفت : از این پس چیزی به نام صدور چک نخواهیم داشت و ارائه همه خدمات الکترونیک می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار