کد خبر: ۳۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۷
در استان مازندران:
بیش از ۲۶ محصول در استان مازندران زیر پوشش بیمه قرار دارد که مهم ترین آنها ، برنج ، گندم آبی و دیم، جو آبی و دیم ،سویا، پرتقال، نارنگی ، کلزا ، گردو و چای هستند .

صنعت بیمه -   در سال زراعی 93 – 92 بیش از 73 میلیارد ریال غرامت توسط صندوق بیمه کشاورزی به تولیدکنندگان خسارت دیده پرداخت شده است.
 
به گزارش پولی مالی ،علی اصغر محمدی - مدیر شعب بانک کشاورزی استان مازندران با اشاره به نقش حمایتی صندوق بیمه کشاورزی در ارتقای سطح زندگی و بهبود وضعیت کشاورزان ، گفت : در سال زراعی 93 – 92 بیش از 42هزار و 500 نفر از تولیدکنندگان بخش کشاورزی محصولات خود را بیمه کردند.

 محمدی ادامه داد : تا 4 ماهه نخست سال جاری در بخش دام تعداد 40 هزارو 872 راس دام ، در زیربخش طیوربیش از 154میلیون و 900 قطعه و در بخش زراعت ، باغات و مراتع 49 هزار هکتار زیر پوشش بیمه قرار گرفته است.

وی اضافه کرد : بیش از 26 محصول در استان مازندران زیر پوشش بیمه قرار دارد که مهم ترین آنها ، برنج ، گندم آبی و دیم، جو آبی و دیم ،سویا، پرتقال، نارنگی ، کلزا ، گردو و چای هستند .

مدیر شعب بانک کشاورزی استان مازندران، صندوق بیمه کشاورزی را حامی بهره برداران بخش کشاورزی و روستائیان در برابر عوامل قهری و خسارت های ناشی از عوامل طبیعی دانست و تصریح کرد: در سال زراعی 93 – 92 بیش از 73 میلیارد ریال غرامت به تولیدکنندگان خسارت دیده پرداخت شده است که این مبلغ در بخش زراعت ،باغات و مرتع بیش از 10 میلیارد ریال ،دربخش دام و آبزیان 6 میلیارد ریال و در بخش طیور 57 میلیارد ریال است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار