کد خبر: ۳۰۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۲
شرکت بیمه ایران در سال گذشته معادل ۷۲ هزار میلیارد ریال فروش بیمه نامه و ۵۲ هزار میلیارد ریال پرداخت خسارت به زیان دیدگان داشته است.

صنعت بیمه - مدیر عامل بیمه ایران از افزایش 45 درصدی فروش بیمه نامه این شرکت در پنج ماه ابتدای امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، محمود امراللهی در نشست خبری - چهارم مرداد -خود که به مناسبت هفته دولت و در محل وزارت اقتصاد برگزار شد، اظهار داشت: شرکت بیمه ایران در سال گذشته معادل 72 هزار میلیارد ریال فروش بیمه نامه و 52 هزار میلیارد ریال پرداخت خسارت به زیان دیدگان داشته است.


مدیر عامل بیمه ایران ادامه داد: فروش بیمه نامه در پنج ماهه نخست امسال بالغ بر 45 هزار میلیارد ریال بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 46 درصد رشد نشان می دهد.


وی گفت : خسارت پرداختی بیمه ایران به زیان دیدگان در پنج ماه نخست امسال 17 هزار و 500 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال 32 درصد افزایش داشته است.


امرالهی ، استراتژی نخست شرکت بیمه ایران را شفافیت به معنای ارائه اطلاعات واضح و روشن در هنگام فروش بیمه نامه به مشتری و نیز ارائه اطلاعات لازم و صورت های مالی شفاف به سازمان های ناظر اعلام کرد.


وی راهبرد بعدی شرکت بیمه ایران را افزایش کیفیت خدمات از طریق سرعت ارزیابی و پرداخت خسارت بیمه شدگان بیان کرد و گفت: بهمن ماه گذشته، با تاکید هیات مدیره جدید بیمه ایران، معادل 220 میلیارد تومان از خسارت زیان دیدگان را از محل آزاد سازی سپرده های شرکت نزد سیستم بانکی، در کمترین فاصله زمانی، پرداخت کردیم.


امرالهی از حذف پرداخت خسارت زیان دیدگان در محل حادثه به صورت چک و جایگزینی آن با واریز مستقیم پول به حساب بانکی مشتریان، به عنوان دیگر راهبرد شرکت بیمه ایران خبر داد که به گفته وی موجب رضایت خاطر بیشتر استفاده کنندگان از خدمات بیمه ایران شده است.


وی همچنین از راه اندازی بیمه جدید زندگی quotation mark مان quotation mark بر اساس مصوبه شورای راهبردی بیمه ایران در همین خصوص خبر داد که حروف تشکیل دهنده نام آن به ترتیب، مخف کلمه quotation mark ماندگاری quotation mark ، quotation mark امید quotation mark و quotation mark quotation mark نشاط quotation mark است و به زودی از آن پرده برداری می شود.
صدا و تصویردارد

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار