کد خبر: ۳۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۵
یازدهمین جلسه کارگروه تخصصی توسعه بیمه‌های زندگی با حضور نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای در محل سندیکا برگزار شد.

صنعت بیمه -  یازدهمین جلسه کارگروه تخصصی توسعه بیمه‌های زندگی با حضور نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای در محل سندیکا برگزار و مفادی از آیین‌نامه شماره 68 مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

 

 

سعید نصیری دبیر کارگروه تخصصی بیمه‌های زندگی سندیکای بیمه‌گران ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بانک و بیمه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در این جلسه مباحث مربوط به مفاد آیین‌نامه شماره 68 که قبلا به تصویب شورای عالی بیمه رسیده بود مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

 

 

 

وی گفت: در این جلسه پاره‌ای از مقررات و شرایطی که در پیشنهاد شورای عالی بیمه به آنها اشاره شده بود و در آیین‌نامه مصوب شورای بیمه از قلم افتاده و یا به نحو دیگری مطرح شده بود مورد بحث و توافق شرکت‌های بیمه‌ای قرار گرفت و قرار شد به شکل یک نامه از طرف سندیکا تنظیم شده و به بیمه مرکزی منعکس شود.

 

 

 

معاون مدیر عامل شرکت بیمه کارآفرینی خاطر نشان کرد: همه موارد بیشتر در خصوص میزان و نحوه احتساب هزینه‌های اداری و عملیات بیمه‌گری بیمه‌نامه‌های زندگی و بحث مربوط به مشارکت در منافع سهم مشتریان یا بیمه‌گزاران و شفافیت لازم در خصوص محاسبات و پرداخت این منابع به مشتریان بوده است.

برچسب ها: توسعه ، بیمه‌ ، زندگی ، کارگروه
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار