کد خبر: ۳۰۴۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۴
با ارائه خدمات الکترونیکی دیگر ارائه چک و پول از چرخه مبادلات بیمه ایران حذف می‌شود و ما شاهد افزایش خدمات به عموم مردم خواهیم بود.

صنعت بیمه - مدیرعامل بیمه ایران گفت: به زودی طرح جدید شرکت بیمه ایران با نام بیمه‌نامه‌های «مان» که مخفف ماندگاری، امید و نشاط است در کشور ارائه شده و هموطنان می‌توانند با خرید این بیمه‌نامه‌ها از خدمات آن استفاده کنند.

محمود امراللهی اظهار کرد: به زودی و تا اول پاییز این بیمه‌نامه‌ها رونمایی خواهد شد که بیمه جامع پس‌انداز است که به شکل صحیح توسط بیمه ایران ارائه خواهد شد.

وی گفت: بیمه نامه «مان» از ریشه کهن بیمه ایران است که به شکل جدید و خدمات متنوع عرضه خواهد شد که امیدواریم ثمرات خوبی را نیز به دنبال داشته و برخی نگرانی‌ها و دغدغه‌های آتی خانواده‌ها را کاهش دهد.

پرداخت الکترونیکی در دستور کار بیمه ایران

مدیرعامل بیمه ایران بیان کرد: بحث الکترونیکی کردن خدمات بیمه‌ای در دستور کار است و از مهر ماه در تمام شعب و نمایندگی‌های بیمه ایران این خدمات ارائه خواهد شد.

امراللهی افزود: با ارائه خدمات الکترونیکی دیگر ارائه چک و پول از چرخه مبادلات بیمه ایران حذف می‌شود و ما شاهد افزایش خدمات به عموم مردم خواهیم بود.

این مسئول تصریح کرد: با پرداختی‌های الکترونیکی هم سرعت و هم دقت خدمات‌رسانی افزایش می‌یابد و در کنار آن ریسک اعمالی نیز کاهش یافته و سقف رضایت‌مندی مردم ارتقا می‌یابد.

 

منبع  اقتصاد انلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار