کد خبر: ۳۱۲۳۹
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۶
اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن بیانیه صادر شد.

صنعت بیمه -  سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن بیانیه صادر شده به شرح ذیل است:


31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس و سالروز یکی از برجسته‌ترین حماسه‌های ملت ایران در حفاظت از ارزش های سرزمین مقدس ایران اسلامی و یادآور رشادت‌ها و جانبازی‌های هشت ساله ایثارگران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.


دفاع مقدس از افتخارات ماندگار تاریخ این کشور، تداعی‌گر ایستادگی و مجاهدت جوانان و نماد سرافرازی در آزمون بزرگ الهی است.


ملت شریف و بزرگوار ایران در پاسخ به فزون خواهی دشمن متجاوز از کیان خود دفاع کردند وبا خلق حماسه‌ای بزرگ پاسخ قاطع و کوبنده‌ای به دشمن دادند.


بی شک انقلاب اسلامی ایران نعمتی الهی است که به بهای از خود گذشتگی و پایداری دلیر مردان بی ادعا به دست آمد و یکایک ملت رشید ایران باید برای حفظ این نعمت گرانقدر کوشا باشند.


ایستادگی ایثارگران و مجاهدان در حراست از کیان میهن اسلامی، خودباوری، شکوفایی و عزت امروز را به ارمغان آورد و باید با بهره گیری از این توشه و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت برای تعالی فردا گام برداریم.


سازمان تأمین‌اجتماعی، با گرامی داشت یاد شهدای عزیز وارج نهادن به مقام جانبازان وآزادگان سرافراز، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به آحاد مردم به ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران عزیز تبریک عرض می‌کند و توفیق ملت بزرگ ایران درتداوم حرکت در مسیر شهدا و ایثارگران را از خداوند منان مسئلت می نماید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار