کد خبر: ۳۱۲۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۵
معاون مدیر کل با دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیز دیدار وگفتگو کردند.

صنعت بیمه -   معاون مدیر کل و نمایندگان سازمان جهانی بهداشت به منظور تهیه برنامه استراتژیک و تدوین نقشه راه ارائه خدمات بهداشتی در ایران در راستای تحقق پوشش همگانی سلامت ضمن بازدید از بیمارستان میلاد،با دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی نیز دیدار وگفتگو کردند.به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این دیدار دکتر سید تقی نوربخش با اشاره به وظایف وکارکرد این سازمان گفت: سازمان تأمین اجتماعی نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش قرار داده وتمامی خدمات درمانی در مراکز درمانی ملکی این سازمان بدون دریافت هزینه وبه صورت رایگان به بیمه شدگان ارایه می شود.


وی افزود: بیمه شدگان همچنین می توانند با مراجعه به مراکز درمانی دولتی وخصوصی طرف قرارداد با پرداخت فرانشیز از خدمات درمانی مورد نیاز بهره مند شوند.


همچنین دکتر محمود رضا فیاض مدیر عامل بیمارستان میلاد با معرفی امکانات، تجهیزات وآخرین فناوری های مدرن پزشکی این مرکز درمانی، گفت: بیمارستان میلاد از طریق یک هزار تخت فعال، 716 پزشک ویک هزار و847 پرستار به صورت شبانه روزی وبدون توقف، خدمات درمانی رایگان را ارایه می کند.


دکتر ماری پاول کینی معاون مدیر کل سازمان جهانی نیز با بیان این که بیمارستان میلاد از بیمارستان های مطرح ایران و دنیاست ، اظهار داشت: واضح است که این بیمارستان از مدیریت مطلوبی برخوردار است چرا که به جمعیت زیادی خدمات درمانی ارائه می دهد .


وی افزود: قصد داریم در ارتباط با نحوه عملکرد بیمارستان، شیوه ارزیابی تکنولوژی سلامت و برخی موارد دیگر اطلاعاتی کسب نمائیم.


همچنین طرفین در این دیدار موضاعاتی مانند چشم انداز و برنامه پوشش همگانی سلامت و بیمه درمانی، ایمنی، کیفیت و کمیت خدمات درمانی، نحوه تامین هزینه ها و منابع بودجه و سیستم تامین مالی درمان، راهکارهای کاهش هزینه درمانی پرداخت شده توسط بیماران فاقد بیمه، راهکارهای انتقال تکنولوژی و فناوری های جدید در نظام سلامت، ایجاد سیستم واحد و یکپارچه اطلاعات و سوابق بیمه ای و مدارک پزشکی افراد تحت پوشش، و ارتقاء سطح همکاری های متقابل بین سازمان ها و نهاد های بیمه ای و درمانی مختلف در سطح کشور، نحوه محاسبه و پرداخت دستمزد و حق الزحمه پزشکان را مورد بررسی قرار دادند.


هیات نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان میلاد بازدید واز نزدیک در جریان خدمت رسانی به بیمه شدگان قرار گرفتند.
 
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار