کد خبر: ۳۱۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۶
دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستانهای ساوه و زرندیه:
سازمان تامین اجتماعی سازمانی بین النسلی و متعلق به کارگران و بیمه شدگان نسلهای گذشته کشور محسوب میشود.

صنعت بیمه -   در دیدار هیئت اجرایی خانه کارگر شهرستان‌های ساوه و زرندیه و رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران استان مرکزی به پاس قدردانی و تجلیل از زحمات سید علی شریف نیا، موسس و ریاست بیمارستان حضرت فاطمه (س)، با وی در دفتر کارش دیدار و ملاقات داشتند.


رئیس بیمارستان حضرت فاطمه (س) گفت: این بیمارستان فعالیت خود را از سال 1391 با 3 بخش فعال و 6 تخت ای سی یو و بخش های سونوگرافی - ماموگرافی و آزمایشگاه و با تمام امکانات یک بیمارستان مجهز کار خود را آغاز کرد.

دکتر شریف نیا هدف این بیمارستان را کمک رسانی به همه اقشار بالاخص جامعه کارگری اعلام نمود و اظهار کرد: ایده و افکار ما این است که سرویس دهی خوبی برای جامعه کارگری داشته باشیم.

وی گفت: ما در نظر داریم افرادی که بیمه تکمیلی ندارند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته شود و هم تلاش خواهیم کرد بخش دندانپزشکی بیمارستان را راه اندازی نمائیم و از پزشکان متخصص و فوق تخصص استفاده کنیم.

شریف نیا بیان کرد: ما آمادگی داریم تا با عقد قرارداد با خانه کارگر و تبلیغات از سوی خانه کارگر، ما را همیاری کنند و تلاش ما برای بهبودی بیماران اقشار ضعیف است.وی خاطر نشان شد: بخش های جراحی قلب و چشم این بیمارستان با تمام امکانات تا پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد و سعی کردیم با تجربیات و مشاوره هایی که در این بیمارستان همیار ما هستند بهترین خدمات و امکانات را در این بیمارستان داشته باشیم.

رئیس بیمارستان حضرت فاطمه (س) در مورد پزشک های متخصص و فوق تخصص اظهار داشت: ما برای جذب پزشک های متخصص و فوق تخصص مورد بی مهری قرار گرفتیم و انتظار ما از مسئولین زیربط این است که ما را یاری و کمک کنند تا بیماران را در همین شهر مداوا کنیم.دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستانهای ساوه و زرندیه در این نشست از زحمات دلسوزانه و خداپسندانه رئیس و همکاران این بیمارستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: ما اعلام آمادگی می کنیم جهت هر گونه همکاری و توسعه همه جانبه پیشبرد اهداف این بیمارستان را داشته باشیم.


وی  در خصوص اجرای طرح بیمه سلامت در کشور گفت:  کارگران و بیمه شدگان تامین اجتماعی، سال‌های متمادی با پرداخت 27/9 حی بیمه بابت سهم درمان به صندوق تامین اجتماعی خواستار بهره مندی از خدمات درمانی مطلوب هستند.

مهدی زمانی نوری اظهار کرد: کارگران شهرستانهای ساوه و زرندیه با هر گونه ادغام درمان تامین اجتماعی در وزارت بهداشت و درمان و بیمه سلامت مخالف بوده و معتقدند سازمان تامین اجتماعی سازمانی بین النسلی و متعلق به کارگران و بیمه شدگان نسلهای گذشته، حال و آینده است و درمان مستقیم سازمان نیز خط قرمز جامعه کارگری کشور محسوب می شود.ناصر رحیمی یکی از اعضاء هیئت اجرایی خانه کارگر و عضو شورای اسلامی شهرستان ساوه با بیان اینکه این بیمارستان یکی از آرزوهای قلبی مردم بوده است، گفت: ما خواستار کمک به جامعه شریف کارگری از سوی ریاست بیمارستان هستیم.

وی گفت: اگر این بیمارستان، پزشک متخصص و فوق تخصص با تجربه نداشته باشد با بیمارستان‌های دیگر هیچ تفاوتی ندارد و باید نیروی انسانی مجرب در این بیمارستان فعال باشد.

رئیس کانون بازنشستگان استان مرکزی خواستار عقد قرار داد بیمه تکمیلی درمان جهت بازنشستگان این شهرستانها شد و گفت: تا عقد قرارداد جدید با بیمه آتیه سازان از سوی کانون بازنشستگان کشور را داشته باشیم.

علیرضا امیری اظهار کرد: ما امیدواریم که این بیمارستان با ما همکاری دو جانبه داشته باشد و بازنشستگان و مستمری بگیران ما بتوانند برای درمان خود به این بیمارستان مراجعه و با امکانات خوب شما مجبور نباشند جهت مداوای خود به شهرهای اطراف بروند.

در پایان با لوح تقدیر از دکتر سید علی شریف نیا تجلیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار