کد خبر: ۳۱۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵
در هفته جاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

صنعت بیمه - سه‌شنبه هفته جاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوالات ۷ تن از نمایندگان در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور می‌یابد.
 

به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته جاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

روز سه‌شنبه علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوالات دارایی نماینده اندیمشک، موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، فرهنگی نماینده تبریز، مفتح نماینده تویسرکان، حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، قادری نماینده شیراز و آلیا نماینده تهران در جلسه کمیسیون اجتماعی حاضر خواهد شد.

در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون برنامه و بودجه، دو نفر از اعضا جهت عضویت ناظر در شورای حقوق و دستمزد انتخاب و معرفی می‌شوند.

کمیسیون بهداشت و درمان در جلسه یکشنبه بررسی طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی (اعاده شده از شورای نگهبان) و بررسی طرح الزام سازمان بیمه اجتماعی به برقراری مستمری بازنشستگان مشمول قانون بازنشستگی پیش از موعد کارگران دولت مصوب 1386 براساس دو سال آخر بیمه‌پردازی سنوات ارفاقی آنان را در دستور کار دارد.

روز سه‌شنبه نیز استماع گزارش معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد و دارایی در مورد نحوه تخصیص بودجه بخش سلامت کشور در این کمیسیون ارائه ‌می‌شود.
 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار