کد خبر: ۳۱۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۶
قائم‌مقام سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر خبر داد
بیمه بی‌نام نیز دیگر بیمه‌ای است که اگر در صحنه‌های مختلف برای امدادگران اتفاقی رخ دهد آنها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

صنعت بیمه -قائم‌مقام سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر با بیان اینکه ممکن است در برخی عملیات‌ها امدادگران برای نجات جان افراد خسارات مادی به بار آورند، گفت: قرار است بیمه مسئولیت امدادگران را تحت پوشش قرار دهد.

 

به گزارش  خبرگزاری فارس، مجتبی سیف در نشست خبری طرح تابستانه به 467 شهید امداگر جمهوری اسلامی ادای احترام کرد و گفت: امروز به صورت سمبولیک بر سر مزار شهدای گمنام حاضر شدیم و بار دیگر با آنها تجدید میثاق کردیم.

وی در مورد حمایت از امدادگران سازمان خود گفت: بیمه مسئولیت به جهت اینکه ممکن است امدادگران در صحنه حوادث برای نجات افراد خسارات مادی به بار آورند آنها را تحت پوشش قرار می‌دهد تا این خسارت جبران گردد.

سیف تأکید کرد: بیمه بی‌نام نیز دیگر بیمه‌ای است که اگر در صحنه‌های مختلف برای امدادگران اتفاقی رخ دهد آنها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

وی همچنین به شناسایی امدادگرانی که تازه ازدواج کرده‌اند اشاره کرد و گفت: تصمیم داریم برای این افراد خدمات ویژه‌ای لحاظ کنیم.

قائم مقام سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر در مورد همکاری مشترک با انرژی اتمی در تربیت امدادگران هسته‌ای گفت: برخی سازمان‌ها مانند انرژی اتمی و پتروشیمی در خود گروه‌های امداد و نجات دارند و با انعقاد تفاهمنامه مشترک میان هلال‌احمر و آنها ما می‌توانیم در صورت نیاز به آنها کمک کنیم یا آنها از کمک ما بهره‌مند شوند.

سیف در پاسخ به پرسشی درباره امدادگران سرباز گفت: خوشبختانه رئیس سازمان امداد و نجات روابط خوبی دارد و معتقد است که چون سازمان امداد و نجات داوطلب‌محور است و وظایف حاکمیتی نیز دارد باید امدادگرانی که به مرحله سربازی رسیده‌اند سربازی خود را در کنار سایر امدادگران سپری کنند.
 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار