کد خبر: ۳۱۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۵
آقای مرتضوی و همه ما باید منتظر نتیجه بررسی ها و اعلام نظر قوه قضاییه باشیم.

صنعت بیمه -   مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد پاسخ به سخنان اخیر سعید مرتضوی، مدیرعامل قبلی این سازمان مبنی بر اینکه در دوره مدیریتش در سازمان تامین اجتماعی هیچ گونه تخلفی انجام نشده، گفت: هیچ گونه تخلفی نشده؟!

 

مجلس گزارش تحقیق و تفحص خود را منتشر کرده و در اختیار قوه قضاییه قرار داده و این قوه نیز در حال انجام مسوولیت های خود است.

 

سیدتقی نوربخش ادامه داد: باید منتظر اقدام دستگاه های رسمی و قانونی کشور در این زمینه باشیم و بنده رجاء واثق دارم دستگاه قضایی در این مورد بررسی کافی و قضاوت عادلانه خواهد داشت.

 

وی گفت: حتی اگر وی در حال حاضر امکان و اجازه قضاوت داشتند، نمیتوانستند در مورد خودشان حکم صادر کنند بنابراین آقای مرتضوی و همه ما باید منتظر نتیجه بررسی ها و اعلام نظر قوه قضاییه باشیم.دکتر نوربخش در بخش دیگری از سخنان خود، بر استیفای کامل حقوق بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان این سازمان تاکید کرد.

 

گفتنی است سازمان تامین اجتماعی در دوره مدیریت مرتضوی در دولت دهم به پرحاشیه ترین سازمان کشور تبدیل شده بود. در روزهای گذشته، سعید مرتضوی، مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه هیچ تخلفی در تامین اجتماعی صورت نگرفته، گفت: این پرونده را به هر مرجعی همچون حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و وزارت اطلاعات ارجاع دهند حقیقت بیشتر روشن میشود و ما استقبال می کنیم.

 

به گزارش تسنیم، سعید مرتضوی مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در حاشیه مراسم ختم والده آیت الله هاشمی شاهرودی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرونده خود اظهار داشت: از آقای جعفری دولت آبادی بپرسید.

 

وی در واکنش به اصرار خبرنگاران مبنی بر بیان آخرین وضعیت پرونده اش، گفته بود: بحثی در این رابطه وجود ندارد، ما پاسخ داده ایم و منتظر تصمیم هستیم.

منبع :ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار