کد خبر: ۳۱۷۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰
دریافت سلامت کارت از طریق مراجعه به سایت این صندوق امکان پذیر است. بیمه طلایی بازنشستگان به مدت یکسال تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت.

صنعت بیمه - مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشوری به اعلام جزئیات «سلامت کارت» بازنشستگان کشوری پرداخت و گفت: بازنشستگان می‌توانند با سلامت کارتی که در اختیار دارند به 550 بیمارستان دولتی و غیردولتی طرف قرارداد سازمان بیمه‌گر و 1550 مرکز غیربیمارستانی برای دریافت خدمات سرپایی مراجعه کنند.


شهرخبر- ایراندخت عطاریان درباره «سلامت کارت» که از تیرماه سال جاری برای دو میلیون بازنشسته قابل دریافت بود اظهار کرد: با توجه به عقد قرارداد بیمه تکمیلی، بازنشستگان می‌توانند با سلامت کارتی که در اختیار دارند به 550 بیمارستان دولتی و غیردولتی طرف قرارداد سازمان بیمه‌گر و 1550 مرکز غیربیمارستانی برای دریافت خدمات سرپایی مراجعه کنند. اکنون هزینه بستری بازنشستگان رایگان است.وی افزود: در این بسته خدمتی انواع اعمال جراحی تخصصی و فوق تخصصی بدون سقف و بدون محدودیت در پرداخت صورت می‌گیرد. همچنین داروهای تخصصی، انواع آزمایش و سایر خدمات سرپایی مرتبط با بیماری‌های خاص و انواع بیماران سرطانی رایگان و بدون محدودیت در پرداخت به بیماران مراجعه کننده ارائه می‌شود.مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در واقع داروهای بیماران خاص و انواع بیماران سرطانی بر اساس تجویز پزشک معالج متخصص بدون سقف، رایگان و بدون محدودیت در پرداخت ارائه می‌شود گفت: همچنین اعمال جراحی و درمان طبی بدون سقف (رایگان) و بدون محدودیت در پرداخت تحت پوشش بیمه طلایی قرار دارد.عطاریان با اشاره به تلاش برای ارائه خدمات مطلوب درمانی در قالب بیمه طلایی به بازنشستگان اظهار کرد: اقدام برای دریافت سلامت کارت از طریق مراجعه به سایت این صندوق امکان پذیر است. بیمه طلایی بازنشستگان به مدت یکسال تا پایان خرداد ماه 1394 ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار