کد خبر: ۳۲۷۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۵
مقام مسئول در ستاد مبارزه با موادمخدر خبر داد:
تمامی اقدامات برای بیمه معتادانی که درمان می شوند، انجام شده و با تایید نهایی دولت به مرحله اجرا در می آید.

صنعت بیمه -  مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به تخصیص 30 میلیارد تومان برای بیمه معتادان در حال درمان گفت: زنان، کودکان و افراد متجاهری(اعتیاد شدید دارند) که برای ترک اعتیاد خود درمان می شوند، امسال تحت پوشش بیمه درمانی قرار می گیرند.«فرید براتی سده» در گفت وگو با ایرنا افزود: اکنون تعرفه های بیمه درمانی معتادان در حال ترک، در شورایعالی بیمه تصویب شده و برای تایید نهایی در هیات دولت است.

وی ادامه داد: تمامی اقدامات برای بیمه معتادانی که درمان می شوند، انجام شده و با تایید نهایی دولت به مرحله اجرا در می آید.

براتی سده با بیان اینکه امسال به دلیل محدودیت منابع، زنان، کودکان و افراد متجاهری که ترک اعتیاد کنند، در اولویت بیمه شدن قرار دارند، ادامه داد: از سال آینده(1394) همه معتادان در حال ترک، مشمول بیمه درمانی می شوند.

این مقام مسوول در ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: معتاد می تواند سالی سه بار برای ترک اعتیاد به مراکز درمانی دارای مجوز مراجعه کند و با بیمه شدن درصد کمی از فرانشیز خدمات درمانی را پرداخت کرده و بقیه را دولت می پردازد.

براتی سده، شمار مراکز درمانی ترک اعتیاد دارای مجوز را بیش از شش هزار برشمرد و گفت: معتادان متقاضی درمان فقط باید به مراکز درمانی مورد تایید که دارای مجوز هستند، مراجعه کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار