کد خبر: ۳۷۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۱
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان‌وبلوچستان خبر داد
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: این شرکت برای رفاه حال صنعتگران مستقر در شهرک‌های صنعتی استان با بیمه آسیا، تفاهمنامه‌ای برای ۳۰ درصد تخفیف امضا کرد.

صنعت بیمه -  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: این شرکت برای رفاه حال صنعتگران مستقر در شهرک‌های صنعتی استان با بیمه آسیا، تفاهمنامه‌ای برای 30 درصد تخفیف امضا کرد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان، محمد یعقوبی اظهار داشت: بر اساس این تفاهمنامه صدور بیمه‌های مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی و بیمه آتش سوزی کارگاه‌های صنعتی عضو معادل 30 درصد تخفیف منظور می‌شود.

 

وی افزود: علاوه بر این، بر اساس تفاهمنامه یاد شده، بیمه آسیا موافقت کرده است که حق بیمه نامه‌های صادره را در زمان صدور بیمه نامه به میزان 40 درصد نقد و مانده حق بیمه را حداکثر در سه قسط متوالی و ماهانه با اخذ چک دریافت کند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پرداخت اقساط حق بیمه توسط چک متعلق به شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی انجام می‌شود.

 

یعقوبی خاطرنشان کرد: نرخ حق بیمه، بیمه نامه طبق ضوابط و مقررات و بر مبنای تعرفه جاری مورد عمل بیمه‌گر تعیین و محاسبه می‌شود.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار