کد خبر: ۴۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۴
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
در قانون جدید تنظیم خانواده محدودیت‌های بیمه‌ای فرزندان چهارم به بعد برداشته می‌شود.

صنعت بیمه -  عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در قانون جدید تنظیم خانواده محدودیت‌های بیمه‌ای فرزندان چهارم به بعد برداشته می‌شود.

 

حسین طلا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره روند اصلاح تنظیم خانواده در مجلس و برداشتن محدودیت‌های بیمه‌ای برای فرزند چهارم اظهار داشت: درباره نگاه اصلاحی جمعیتی کشور کمیسیون مشترکی در مجلس تشکیل شد و بنده نیز به نمایندگی از کمیسیون اجتماعی در جلسات حضور دارم.

 

وی افزود:‌ مسئولان دستگاه‌‌های مربوطه مانند وزارتخانه‌های کشور، علوم و تحقیقات، ورزش و جوانان و کارشناسان مختلف در جلسات این کمیسیون برای اصلاح قانون تنظیم خانواده حضور دارند.

 

طلا با بیان اینکه موضوعات در این کمیسیون در حال بررسی است، گفت: در بعد جمعیتی ۲ نگاه مطرح شده است که حمایت از ازدواج و فرزنددار شدن است.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه جلسات این کمیسیون دوشنبه هر هفته تشکیل می‌شود، گفت: نتیجه نهایی این جلسه در صحن علنی مجلس ارائه می‌شود.

 

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر محدودیت‌های بیمه‌ای برای فرزند چهارم اظهار داشت: طبیعی است که با توجه به تغییر نگاه به جمعیت کشور محدودیت‌های بیمه فرزندان چهارم به بعد نیز در قانون جدید برداشته شود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار