کد خبر: ۴۸۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۴
مدیر سرای روزنامه نگاران ایران:
مدیر سرای روزنامه‌نگاران ایران با اشاره به امضای تفاهم نامه‌ای بین سرای روزنامه‌نگاران ایران و بیمه ایران گفت: ارائه خدمات بیمه‌ای به اعضای رسمی این سرا تا ۴۵درصد تخفیف آغاز شده است.

صنعت بیمه -  مدیر سرای روزنامه‌نگاران ایران با اشاره به امضای تفاهم نامه‌ای بین سرای روزنامه‌نگاران ایران و بیمه ایران گفت: ارائه خدمات بیمه‌ای به اعضای رسمی این سرا تا ۴۵درصد تخفیف آغاز شده است.

 

مجید امرایی در گفت‌وگو با  فارس اظهار داشت: دفتر نمایندگی سرای روزنامه نگاران ایران 15 آذرماه سال‌جاری در استان لرستان و بعد از آن در یاسوج افتتاح می‌شود.

 

وی گفت: استان‌های خوزستان، اردبیل و کردستان نیز در نوبت بررسی ایجاد نمایندگی سرای روزنامه‌نگاران در استان‌های خود هستند.

 

مدیر سرای روزنامه‌نگاران ایران تصریح کرد: عضوگیری اعضای جدید در استان البرز از هفته گذشته آغاز شده و همچنین عضوگیری در دفاتر نمایندگی استان‌های همدان و ایلام نیز به اتمام رسیده است.

 

امرایی در ادامه به امضای تفاهم‌نامه‌ای بین سرای روزنامه‌نگاران ایران و بیمه ایران اشاره کرد و ادامه داد: طی ایجاد این تفاهم نامه تخفیف‌های ویژه بیمه‌ای به بیمه خودرو، تصادف، آتش سوزی و سایر بیمه‌های جانبی به اعضای رسمی سرای روزنامه‌نگاران ایران ارائه می‌شود.

 

وی افزود: این خدمات بیمه‌ای با تخفیف 10 تا 45 درصد به افراد داده می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار