کد خبر: ۵۱۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۰
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی شریعت رضوی:
: عمده منابعی که در این طرح بر سازمان تامین اجتماعی وارد شد، بخش درمان غیر مستقیم بوده است.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی شریعت رضوی با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید بوده است، گفت: همگام با اجرای این طرح، سهم بیمار از هزینه های درمانی کاهش یافت.

  به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر احمدرضا خزاعی ضمن بیان این خبر اظهار داشت: طرح تحول سلامت از جمله طرح هایی بود که برای اولین بار جزو اولویت های بالای دولت قرار گرفت و ارزش زیادی برای این مقوله در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی همراهی خوبی در این طرح با وزارت بهداشت داشته است، گفت: عمده منابعی که در این طرح بر سازمان تامین اجتماعی وارد شد، بخش درمان غیر مستقیم بوده است.

دکتر خزاعی کاهش هزینه های درمانی از سهم بیمار، تهیه تجهیزات و داروهای مورد نیاز توسط بیمارستان، انجام اقدامات تشخیصی در مرکز درمانی مربوطه و کاهش پرداخت فرانشیز سهم بیمار را از جمله اقدامات ارزشمندی برشمرد که با اجرای طرح تحول سلامت برای بیماران ایجاد شد.

وی ادامه داد: با وجود تحمیل هزینه های زیاد این طرح بر سازمان تامین اجتماعی، رضایتمندی بسیار خوبی در سیستم های دولتی و دانشگاهی ایجاد شد.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت یکی از راهبردهای اصلی دولت یازدهم بوده است، تصریح کرد: دولت تدبیر و امید با آغاز این طرح، خدمات فراوانی ارائه داده است و اجرای آن زمینه کاهش قابل ملاحظه سهم بیمار از هزینه های درمان را فراهم کرده است.

دکتر خزاعی به وقوع اتفاقات خوب دیگر، همگام با طرح تحول سلامت، برای بیمار اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح بسیاری از داروها وارد سیستم بیمه ای شد که برای بیماران خاص و مزمن گشایش خوبی بود. همچنین تعداد زیادی از بیماری ها وارد پوشش بیمه ای شدند که رضایتمندی مطلوبی را برای بیماران ایجاد کرد.
وی افزود: به واسطه طرح تحول سلامت، افراد زیادی تحت پوشش بیمه ها قرار گرفتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار