کد خبر: ۵۱۸۳۳
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
مدیرعامل بیمه نوین خبر داد
اعتماد و همراهی بیمه گذاران محترم برای ما فرصت مغتنم و ارزشمند خدمت رسانی به هموطنان عزیز را فراهم آورده است.
  به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از مدیرعامل بیمه نوین-  بیش از 300 مرکز درمانی طرف قرارداد و 36 شعبه پرداخت خسارت در سراسر کشور، سامانه جامع پیگیری وضعیت خسارت بیمه های درمان تکمیلی را راه اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل شرکت بیمه نوین ضمن اعلام این خبر افزود: شرکت بیمه نوین در راستای تسریع در خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی بیمه شدگان و بیمه گذاران خود، ارائه خدمات متمایز به بیمه شدگان را دستور کار قرار داده است و در همین راستا و با توجه به لزوم سهولت دسترسی افراد به پرونده خسارت و اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در واحدهای پرداخت سراسر کشور، سامانه جامع پیگیری وضعیت خسارت شرکت بیمه نوین طراحی و راه اندازی شده است.

کریم خان زند درخصوص امکانات و قابلیت های این سامانه بیان کرد: این سامانه با استفاده از ظرفیت های داخلی در دو حوزه فنی و پشتیبانی شرکت بیمه نوین، طراحی و اجرایی شده است و به بیمه شدگان اجازه می دهد علاوه بر اطلاع از میزان خسارت پرداختی خود و افراد تحت پوشش، از کلیه مراحل پرداخت خسارت؛ از تشکیل پرونده در شعبه تا واریز خسارت به حساب بیمه شده و آخرین تغییرات آن به صورت آنلاین اطلاع و در صورت تمایل نسبت به ذخیره یا چاپ صورت هزینه های درمانی خود اقدام نمایند.

مدیرعامل بیمه نوین درباره نحوه دسترسی به این سامانه از سوی بیمه گذاران تصریح کرد: بیمه شدگان محترم بیمه نوین برای  بهره مندی از امکانات این سامانه می توانند با دریافت نام کاربری و رمز عبور از شرکت متبوع خود، به پایگاه اینترنتی بیمه نوین به نشانی www.novininsurance.com مراجعه و در قسمت "پرتال پیگیری وضعیت خسارت" در بخش خدمات الکترونیکی سایت از آخرین جزئیات پرداخت خسارت خود مطلع شوند.

وی در پایان با اعلام توسعه سامانه مذکور در آینده نزدیک خاطرنشان کرد: اعتماد و همراهی بیمه گذاران محترم برای ما فرصت مغتنم و ارزشمند خدمت رسانی به هموطنان عزیز را فراهم آورده است، لذا توسعه سامانه مذکور با هدف پوشش سایر خسارات مشتریان محترم در پرونده های شخص ثالث، آتش سوزی، مسئولیت، باربری و ... در دستور کار شرکت بیمه نوین قرار دارد و در آینده نزدیک امکانات غیرحضوری جدیدی برای بیمه گذاران گرامی فراهم خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار