کد خبر: ۵۲۹۶۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا :
طی سه سال آینده بیمه درمان انفرادی را جزء ضمیمه بیمه نامه‌های عمر خواهیم کرد .
 مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا از برنامه های جدید این شرکت برای تحول و رونق در بیمه‌های زندگی خبر داد .


 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، عزت اله حقیقتی در کارگاه آموزشی بیمه‌های عمر این شرکت که در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد، خطاب به نمایندگان بیمه دانا، دانش فنی، دانش بازاریابی و بستر فروش را از اولویت ها و الزامات فروش بیمه عنوان کرد و اظهار داشت: امسال طوری برنامه ریزی خواهیم کرد که در هر منطقه چهار کارگاه آموزشی اساسی داشته باشیم که با همت همه دوستان بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم .

وی، بیمه نامه عمر و پس انداز بیمه دانا را نسبت به محصول مشابه سایر شرکت ها، بهینه تر و مناسب تر ارزیابی و تاکید کرد: طی سه سال آینده بیمه درمان انفرادی را جزء ضمیمه بیمه نامه‌های عمر خواهیم کرد .

حقیقتی به آمار حدود 78 میلیون نفری جمعیت کشور اشاره کرد و افزود: از این تعداد جمعیت فقط حدود چهار میلیون بیمه نامه جاری داریم و این یعنی اینکه حدود 74 میلیون بازار آماده در کشور داریم .

مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا، فعالیت در ابن حوزه را سرمایه گذاری دانست، نه پس انداز، و اضافه کرد: امیدواریم با همت و تلاش بیشتر همکاران و نمایندگان، فعالیت در این حوزه هدفمندتر و متمرکزتر شود .

وی در پایان سخنان خود، نمایندگان برتر هر شعبه در حوزه بیمه های عمر و پس انداز را معرفی کرد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار