کد خبر: ۵۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۰۹
بیمه آسیا برای اولین‌ بار در صنعت بیمه کشورطرح جدید پوشش بیمه ای جبران خسارت براساس دیه یوم الاداء را ارائه می کند.


صنعت بیمه - بیمه آسیا برای اولین‌ بار در صنعت بیمه کشورطرح جدید پوشش بیمه ای جبران خسارت براساس دیه یوم الاداء را ارائه می کند.


به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، حمید رضا ساری اصلان مدیر بیمه های مسئولیت بیمه‌آسیا با اشاره به درخواست های جامعه پزشکی کشور، گفت: بیمه آسیا به منظور پاسخگویی به این نیاز جامعه پزشکی، طرح جدید پوشش بیمه ای جبران خسارت براساس دیه یوم‌الاداء را با اخذ مجوزهای لازم برای اولین بار در صنعت بیمه کشور طراحی و از اول دی ماه سال جاری ارائه می کند.


مدیر بیمه های مسئولیت بیمه آسیا در ادامه افزود: این طرح در قالب کلوز "پوشش بیمه ای افزایش ریالی دیه طی مدت مرور زمان " طراحی گردیده که طبق توافقات انجام شده با سازمان نظام‌پزشکی کشور در شاخه های مختلف تخصصی پزشکی قابل ارائه می باشد.


وی با تاکید بر ویژگی های این طرح، بیان داشت: پزشکان محترم با خرید این کلوز از تاریخ صدور آن از پوشش جبران خسارت به صورت یوم‌الاداء از زمان پرداخت در مدت اعتبار بیمه نامه لغایت چهار سال کامل شمسی پس از انقضاء بیمه نامه برخوردار می گردند.


مدیر بیمه های مسئولیت بیمه آسیا در خصوص خسارت های مربوط به بیمه نامه های جاری پوشش این کلوز اظهار داشت: بیمه نامه های جاری پوشش این کلوز صرفاً خسارتهایی را شامل می شود که تاریخ وقوع آن بعد از صدور کلوز باشد و در بیمه نامه هایی که بعد از تاریخ 1/10/ 91 صادر می شوند با خرید این کلوز این پوشش از ابتدا برقرار می شود.


وی افزود: ارائه کلوز مورد نظر برای آن دسته بیمه نامه هایی که در بیمه آسیا صادر گردیده و در جـریان مـی باشنـد به صورت روزشمار از تاریخ ارائه کلوز و اخذ حق بیمه اضافی تـا تـاریخ انقضاء بیمه نامه مشروط به نداشتن سابقه خسارت و داشتن پوشش کامل دیه در بیمه نامه خریداری شده امکان پذیر می باشد.


گفتنی است یکصد شعبه و بیش از دو هزار نمایندگی حقیقی و حقوقی بیمه آسیا در سراسر کشور ضمن ارائه کلیه خدمات بیمه ای، از اول دی ماه سال 1391 آماده ارائه طرح فوق الذکر خواهند بود.
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار