کد خبر: ۵۹۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
طبق بيانيه مطبوعاتي امضا شده، از اين پس استاندارد چارترد مي تواند در زمينه گسترش بيمه‌عمر در امارات و خاورميانه به مدت 10 سال با بيمه زوريخ همكاري كند و در اين زمينه مشاوره‌هاي لازم را جهت افزايش مشتريان اين گروه پرنفوذ ارائه كند.

يكي از مهمترين شركتهاي بيمه در سوئيس اعلام كرد كه با عقد قرارداد با يكي از مهمترين بانك‌هاي بريتانيا، حوزه فعاليت بيمه‌اي خود را در خاورميانه و به ويژه بازار امارات متحده عربي دوچندان مي كند.

 به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از منا اینشورنس ريويو ؛بخش بيمه عمر خاورميانه گروه بیمه "زوریخ" كه یکی از مهمترین شرکت های بیمه ای در جهان و بزرگترین بيمه گر سوئیسي است، توانست براي گسترش كانال توزيع اش در خاورميانه با بانك بريتانيايي "استاندارد چارترد" قرارداد بانك-بيمه امضا كند.

طبق بيانيه مطبوعاتي امضا شده، از اين پس استاندارد چارترد مي تواند در زمينه گسترش بيمه‌عمر در امارات و خاورميانه به مدت 10 سال با بيمه زوريخ همكاري كند و در اين زمينه مشاوره‌هاي لازم را جهت افزايش مشتريان اين گروه پرنفوذ ارائه كند.

استاندارد چارترد، شرکت چندملیتی خدمات مالی و بانکداری است که در سال ۱۹۶۹ تأسیس شد و هم ‌اکنون شعبه مرکزی آن در لندن مستقر است. بانک استاندارد چارترد همچنين یکی از مهمترین بانک‌ ها در بریتانیا محسوب می‌ شود و خدمات آن عمدتا در آسیا، خاورمیانه و آفریقا متمرکز است.

گروه بیمه زوریخ نيز که بیشتر آن را با تک نام "زوریخ" خطاب می کنند، یکی از مهمترین شرکت های بیمه ای در جهان است که دفتر مرکزی آن در شهر زوریخ کشور سوئیس قرار دارد. این شركت در واقع بزرگترین فعال حوزه بیمه در سوئیس به شمار می رود. این شرکت در سه قسمت اصلی بیمه های عمومی، بیمه زندگی و کشاورزی فعالیت می کند. بیمه زوریخ با 60 هزار کارمند، در بیش از 170 کشور و منطقه از جهان فعالیت مستمر دارد. تاریخچه تاسیس این شركت بیمه ای قدرتمند به سال 1872 میلادی باز می گردد؛ این مجموعه فعالیت خود را در ابتدا به عنوان بیمه اتکایی آغاز کرد.

در بيانيه مشترك صادر شده توسط استاندارد چارترد و زوريخ آمده است، اين توافق براي طراحي بهتر بيمه نامه‌هاي عمر در خاورميانه و افزايش سطح آگاهي مشتريان و شهروندان در اين منطقه منعقد شده است.

"گواتام دوگل" رئيس منطقه اي بخش مديريت رفاه زوريخ در آفريقا، خاورميانه و اروپا درباره اين قرارداد، گفت: از عقد قرارداد توزيع بسيار تشكر مي كنم، مشتريان ما در امارات از اين به بعد دسترسي بهتري به بيمه نامه هاي با كيفيت تر دارند و مي تواند بر اساس پس انداز و درآمدشان، طرح هاي حمايتي را انتخاب و محصولات بيمه اي را برگزينند.

"والتر جاپ" رئيس بخش خاورميانه زوريخ نيز در اين باره گفت: ز.ريخ در صنعت بيمه جهاني يك رهبر است ما در خاورميانه حدود 30 سال تجربه فعاليت داريم و اين توافق تاكيدي بر استمرار فعاليت زوريخ در منطقه و ادامه رهبري اين شركت اروپايي است.

نام:
ایمیل:
* نظر: