کد خبر: ۵۹۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
در اين گزارش تاييد شده است، "شكاف حمايتي جهان همچنان از اهميت ويژه اي برخوردار است و نمي توان آن را ناديده گرفت."

قديمي ترين شركت بيمه جهان مي گويد، شكاف حمايتي كه اكنون در جهان حاكم است، تاثير مهمي بر چشم انداز و آينده صنعت بيمه دارد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از  بیزینس اینشورنس، "سوئيس ري" يكي از بزرگترين شركتهاي بيمه اتكايي در اروپا و جهان در آخرين تحقيق خود بر اين نكته پافشاري مي‌كند كه شكاف حمايتي كنوني باعث شده صنعت بيمه از شكوفايي خوبي بهره مند نشود.

در اين گزارش تاييد شده است، "شكاف حمايتي جهان همچنان از اهميت ويژه اي برخوردار است و نمي توان آن را ناديده گرفت."

"اندره فوچس" يكي از مديران ارشد اين شركت در كنفرانس بيمه اتكايي و بلاياي طبيعي كه براي ارائه راه حل‌هاي جهت كاهش و جبران كسري بودجه بيمه گران برگزار شده بود، در اينباره گفت: ميزان كل زيانهاي اقتصادي ناشي از بلاياي طبيعي و حوادث به وجود آمده توسط انسان ها در سال گذشته ميلادي حداقل 158 ميليارد دلار بوده است. اين رقم از ميزان اين قبيل از خسارت ها در سال پيش از آن به شدت افزايش داشته است.

به گفته اين كارشناس بيمه ، در سال 2015 ميلادي زيان هاي ناشي از چنين حوادثي تنها 94 ميليارد دلار بوده است كه بخش عمده آن مربوط به بلاياي طبيعي از قبيل زلزله و سيل بوده است.

او ادامه داد: در سال گذشته ميزان خسارت مالي بيمه گران نيز به نسبت بسيار گسترده‌تر بوده و طبق گزارش‌ها به رقم 49 ميليارد دلار رسيده است كه در قياس با 37 ميليارد دلار در سال 2015،‌ رقم قابل توجهي است.

نام:
ایمیل:
* نظر: