کد خبر: ۶۰۲۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
آكسا ري نيز كه در حال حاضر در بخش تجاري هندوستان با سرمايه اي در حدود 100 تا 150 ميليون دلار بر بخش درمان و بيمه عمر فعاليت مي كند، در نظر دارد تا با تاسيس شعبه اي مستقيما در اين بازار فعاليت كند.
دو شركت بيمه فرانسوي معروف در تلاش هستند تا به بازار بيمه هندوستان وارد شوند.

 به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از  وب سايت ايندين اكسپرس، "اسكور" و "آكسا ري"، دو بيمه گر معروف و با نفوذ جهاني در حال طي مراحل اوليه براي ورود رسمي به بازار هندوستان هستند تا بتوانند از فرصت هاي بي نظير اين بازار در بحش بيمه اتكايي در كنار هفت شركت بين المللي ديگر فعال در اين كشور استفاده كنند.

در حال حاضر هفت شركت "سوئيس ري"، "مونيخ ري"، "هانوفر ري"، "لويدز لندن"، "ايكس ال كاتلين"، "ار جي اي" و "جن ري" مجوز فعاليت در بازار هند را از كميسيون قانونگذاري بيمه اين كشور دريافت كرده اند. اين در حالي است كه انتظار مي رود 9 شركت ديگر به بازار چند ميليارد دلاري اين كشور وارد شوند.

در اين گزارش آمده است، در حالي كه اسكور به عنوان پنجمين شركت بزرگ بيمه اتكايي در جهان فعاليت خود را در هند آغاز كرده است، شركت آكسا ري كه به تازگي نخستين دفتر عملياتي خود را در خارج از پاريس تاسيس كرده، در انتظار است تا به زودي و در مدت زمان كوتاه از كميسيون قانونگذاري هند مجوز فعاليت خود را دريافت كند.

"ويكتور پيگنت" رئيس بخش بيمه مسئوليت و داراي اسكور در اينباره گفت: دريافت مجوز از كميسيون قانونگذاري هند براي تاسيس شعبه اي جديد در اين كشور،‌ اصلي ترين مانع براي ورود اسكور به بازار باثبات بيمه اتكايي در اين كشور است. ما در طول سال هاي گذشته رابطه خوبي تجاري با دهلي داشته ايم. اسكور از سال 1973 تاكنون در هند فعاليت داشته است و نخستين دفتر ما در سال 2005 ميلادي در اين كشور تاسيس شد.

اين كارشناس بيمه درادامه افزود: ما انتظار داريم كه بيمه مسئوليت و دارايي و بازار بيمه اتكايي هندوستان همچنان به رشد سالانه 15 درصدي خود در ميان مدت ادامه دهد. استراتژي ما اين است كه با مشتريان منتخب مان بيشتر از گذشته همكاري كنيم و اين همكاري درازمدت براي ما بيش از منافع كوتاه مدت ارزشمند است.

در ادامه اين گزارش آمده است، آكسا ري نيز كه در حال حاضر در بخش تجاري هندوستان با سرمايه اي در حدود 100 تا 150 ميليون دلار بر بخش درمان و بيمه عمر فعاليت مي كند، در نظر دارد تا با تاسيس شعبه اي مستقيما در اين بازار فعاليت كند.

مقامات رسمي آكسا مي گويند كه در تلاش هستند تا در بخش عمومي بيمه هند فعاليت بيشتري داشته باشند. به گفته آنان، با حضور 9 بازيگر بزرگ صنعت بيمه، بيمه گران خارجي اين موضوع را منتفي نمي كنند كه هند مي تواند به مركز بيمه اتكايي در قاره آسيا تبديل شود. 

آنان بر اين باورند كه دولت دهلي در تلاش است تا هند را به مركز اصلي بيمه اتكايي تبديل كند و آنان نيز در اين زمينه و براي استفاده از فرصت هاي موجود تلاش خواهند كرد. 

در انتهاي اين گزارش آمده است، تمام شركت هاي فعال در بازار بيمه هند، با كادري حرفه اي در هند فعاليت مي كنند. و در ميان آنان، آكسا در صنعت بيمه اين كشور به عنوان اصلي ترين شركت شناخته مي شود. اين در حالي است كه شركت هاي مانند مونيخ ري، سوئيس ري و لويدز در چند ماه اخير به حضور جدي در اين بازار انديشيده اند. 

نام:
ایمیل:
* نظر: