کد خبر: ۶۱۵۲۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
به دنبال اين سيلاب، برخي از خطوط مترو و اتوبوس تعطيل شدند و صدها عابر پياده مدت ها در خيابان ها سرگردان بودند.
طوفان شديدي كه ماه گذشته در شهر استانبول تركيه به وقوع پيوست، به شركت هاي بيمه در اين كشور 57 ميليون دلار معادل 200 ميليون ليره زيان مالي وارد كرد.

 به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از منا اینشورنس ريويو ؛ به باور متخصصان اقتصادي سيل شديدي كه 18 ماه جولاي در بزرگترين شهر تركيه به وقوع پيوست و شبكه حمل و نقل اين كشور را مختل كرد، زيان هنگفتي بر جاي گذاشته است. 

طبق اين گزارش، به دنبال اين سيلاب، برخي از خطوط مترو و اتوبوس تعطيل شدند و صدها عابر پياده مدت ها در خيابان ها سرگردان بودند. 

به گزارش روزنامه "حريت" تركيه، بسياري از دفاتر و ساختمان ها گرفتار سيل شدند و در طول اين سيلاب، تصادف هاي بسياري به وقوع پيوسته است. 

سيل يكي از بلاياي طبيعي در تركيه است كه به طور متناوب در سرتاسر اين كشور روي مي دهد. به طور ميانگين در يك سال، در ‌اين كشور 24 سيل روي مي دهد كه زيان بيمه اي برابر با 2.5 ميليارد دلار را بر جاي مي گذارد.

يكي از بزرگترين سيلاب هاي كه خسارت هنگفتي را به شركت هاي بيمه در اين كشور وارد كرده است، سيلي است كه در سال 2008 ميلادي در استانبول روي داد. شركت هاي بيمه بيش از يك ميليارد دلار خسارت به قربانيان اين پديده جوي پرداخت كردند.  

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار