کد خبر: ۶۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
تایید نظریه رئیس کل بیمه مرکزی ایران
دولت و وزارت اقتصاد اصرارى به تعیین مدیر براى این شرکتها ندارند و بدون شک با واگذاری سهم دولت در این سه شرکت روال تعیین مدیرعامل به سیاق شرکتهای خصوصی پیگیری خواهد شد.
به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص وضعیت سه شرکت بیمه آسیا ، البرز و دانا در دولت دوازدهم گفت : دولت قطعا بزودى واگذارى سهم خود در این سه شرکت را آغاز خواهد کرد.
 
به گزارش بانکداران ۲۴  (Banker، عبدالناصر همتی در خصوص نظر وزیر جدید اقتصاد در مورد واگذاری سهام دولت به ریسک نیوز گفت: نظر وزیر محترم هم بر تعیین تکلیف و واگذاری سهم دولت در این سه شرکت است .
 
وی در ادامه تاکید کرد : من هم برنظر قبلى خود مبنی بر لزوم واگذاری سهم دولت در سه شرکت بیمه البرز دانا و آسیا هستم و دولت نیز  بزودى واگذارى سهم خود در این سه شرکت را آغاز خواهد کرد.
 
رئیس کل بیمه مرکزی در خصوص نحوه تعیین مدیران عامل این سه شرکت بیمه ای و نقش پررنگ وزارت اقتصاد به دلیل سهیم بودن دولت در سهام انها، متذکر شد: دولت و وزارت اقتصاد اصرارى به تعیین مدیر براى این شرکتها ندارند و بدون شک با واگذاری سهم دولت در این سه شرکت روال تعیین مدیرعامل به سیاق شرکتهای خصوصی پیگیری خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: