کد خبر: ۶۲۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
در حال حاضر "سوئيس ري آسيا" به مشتريان اين شركت در كشورهاي مختلف نظير استراليا، چين، هنگ كنگ، هند، ژاپن، كره جنوبي، مالزي و سنگاپور خدمات بيمه اي ارائه مي كند.
شركت "سوئيس ري" قديمي ترين شركت بيمه جهان اعلام كرد كه براي توسعه فعاليت هايش در قاره آسيا در سال آينده ميلادي در سنگاپور شعبه مي زند.

به گزارش سايت تخصصي صنعت بيمه، در وب سايت رسمي اين شركت آمده است كه سوئيس ري در نظر دارد بر فعاليتهاي خود در بخش بيمه اتكايي بيافزايد و به همين دليل بخش تجاري بيمه اتكايي خود را براي حضور در بازار قاره آسيا سال آينده ميلادي راه اندازي مي كند.

اين شاخه همچنين در يك زمان به عنوان مركز شبكه اي بيمه اتكايي در سراسر آسيا نيز فعاليت خواهد كرد تا اين شركت بتواند از اين بازار بيشترين سود را كسب كند.

اين حركت از سوي ديگر نشان ميدهد كه سوئيس ري در نظر دارد تا شعبه‌هاي منطقه اي خود را در بازار آسيا، اروپا و ايالات متحده گسترش دهد. در حال حاضر "سوئيس ري آسيا" به مشتريان اين شركت در كشورهاي مختلف نظير استراليا، چين، هنگ كنگ، هند، ژاپن، كره جنوبي، مالزي و سنگاپور خدمات بيمه اي ارائه مي كند.

"جاين پلونكت" مدير اجرايي دفاتر بيمه  اتكايي اين شركت در اين باره گفت: اين حركت نشان مي دهد كه ما درصدد هستيم به بازار آسيا نزديكتر شويم. ما اكنون به عنوان يكي از بزرگترين شركت هاي بيمه اتكايي در آسيا، مي خواهيم تا حضور عميق تري در اين بازار داشته باشيم تا بتوانيم نيازها محلي و صنعتي مشتري ها و شركهايمان در اين بازار در بهتر از گذشته تامين كنيم.
 
شرکت بیمه اتکایی سوئیس ری قدیمی ‌ترین شرکت بیمه از این نوع و یکی از بزرگترین شرکت ‌های بیمه دنیا است. این شرکت به دلیل فعالیت ‌های بین ‌المللی و اعتبار بیمه‌ ها در جهان زبانزد است. بخش اصلی فعالیت این شرکت در انتقال ریسک، تامین مالی برای ابقای ریسک و مدیریت سرمایه است.

 سوئیس ری بیش از 70 دفتر در 30 کشور جهان دارد. طبق گزارش های منتشر شده این بیمه گر اروپایی که در سال 1863 میلادی آغاز به کار کرده است، در سال گذشته حدود 35.71 میلیارد دلار درآمد داشته و سود خالص آن بیش از 4.59 میلیارد دلار گزارش شده است.
 

نام:
ایمیل:
* نظر: