کد خبر: ۶۲۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
حمایت از تکنولوژیهای جدید مانند ماهواره‌ها، وسایل ارتباطی و خدمات اینترنتی نیز در فهرست برنامه‌های بزرگترین شرکت بیمه جهان قرار دارد.

"لويدز لندن" بزرگترين شركت بيمه در جهان و اروپا اعلام كرد كه اين شركت براي حضور بيشتر در بازار بزرگ بيمه قاره سياه در بزرگترين شهر مراكش به طور رسمي دفتر كاري راه اندازي مي كند.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از  بیزینس اینشورنس، لويدز يكي از پيشروترين شركت هاي بيمه عادي و اتكايي در جهان در حال راه اندازي پايگاه آفريقايي در شهر "كازابلانكا" بزرگترين شهر مراكش است. اين شهر به عنوان مركز تجاري در مراكش و آفريقا شناخته مي شود.

در اين گزارش آمده است كه پس از چندين ماه گفت و گو و مذاكره، گروه ليدز در نهايت توانست مجوز حضور در مراكش را شهر تجاري كازابلانكا بگيرد؛‌ اين مجوز به اين شركت بريتانيايي اين اجازه را مي دهد كه از اين پايگاه محصولات خود را در در مراكش و تمامي شهرهاي آفريقا ارائه كند.

در اين گزارش همچنين تاكيد شده است كه كازابلانكا يك مركز تجاري منطقه اي نوظهور است كه فرصت هاي بيشماري را در اختيار تمامي مناطق در اين قاره قرار مي دهد. همچنين اين شهر اين اجازه را به كشورهاي آفريقايي مي دهد تا بتوانند تصميمم هاي بين المللي تجاري خود را راحتتر اتخاذ كنند.

پيش از اين در گزارش ها آمده بود كه قاره بزرگ آفریقا در حال تجربه شرایط اجتماعی و سیاسی جدید است و این موقعیت صنعت بیمه در این قاره را در شرایط خاص قرار می دهد. اما برخي از كارشناسان تاكيد مي كنند كه يكي از دلايل اصلي عدم رشد صنعت بيمه در اين منطقه از جهان نبود افراد كارآمد و متخصص در اين صنعت است. آنان باور دارند كه اگر متخصصان به اين بازار وارد شوند مي توان به آينده درخشان صنعت بيمه و صنايع ديگر در قاره آفريقا اميدوار بود.

لویدز، یک شرکت بریتانیای است که در زمینه بیمه و بیمه اتکایی فعالیت می ‌کند. لویدز لندن پیش از این از اجرای برنامه و طرح های جدیدی برای پشتیبانی از اقتصاد در کشورهای در حال توسعه خبر داده بود. حمایت از تکنولوژی های جدید مانند ماهواره‌ ها، وسایل ارتباطی و خدمات اینترنتی نیز در فهرست برنامه های بزرگترین شرکت بیمه جهان قرار دارد.

در اين گزارش آمده است كه تاريخ لويدز به قرن هفدهم باز مي گردد وقتي كه اهميت لندن به عنوان مركز تجاري در جهان دوچندان شد و همچنين به دليل افزايش تقاضا براي خريد بيمه كشتي و بيمه هاي دريايي، لويدز توانست موفقيت هاي خوبي را كسب كند. در ان دوران بود كه كافه ادوارد لويدز به محلي براي خريد بيمه هاي دريايي تبديل شد و از همين جا بود كه لويدز توانست به مقري براي خريد و فروش بيمه نامه تبديل شود.

از آن زمان تا سال 1688 ميلادي، لودز پايگاه اصلي براي بيمه بود و اكنون و پس از گذشت بيش از 325 سال، به عنوان بزرگترين بازار بيمه هاي تخصصي در جهان شناخته مي شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار