کد خبر: ۶۲۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:
اگر امروز حوزه اقتصادی تامین اجتماعی دچار فعل و انفعلالاتی شده و البته از نظر ما این حوزه هنوز هم در شرایط خوبی قرار دارد؛ به خاطر دست اندازی به تامین اجتماعی در دولت های پیشین بوده است.
به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نیز گفت: استمرار فعالیت دکترنوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی می تواند در پیشبرد برنامه های این سازمان تاثیرگذار باشد.
 
وی ادامه داد: امروز شرایط سخت و دشواری برای تامین اجتماعی به ویژه اموال این سازمان است و نگاه سوئی به اموال این سازمان وجود دارد و ما باید حساس تر و تیزبینانه تر به این اموال نگاه کنیم و همه اوضاع سازمان را رصد کنیم.
 
وی اضافه کرد: نغمه هایی به گوش می رسد که دلخراش است و اینکه می گویند همه منابع تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت به کار گرفته شود؛ حرف خلاف قانون و بی اساس است.
 
صادقی گفت: اینکه می گویند تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت کمک نکرده است، درست نیست. در مجموع ٩ هزار و ٣٠٠ میلیارد تومان به صورت مستقیم به طرح تحول سلامت کمک شده است و هشت هزار و ٢٠٠ میلیارد تومان نیز در مراکز درمانی این سازمان خدمات ارائه شده است. چگونه می گویند تامین اجتماعی به این طرح کمک نمی کند؟
 
وی افزود: اگر امروز حوزه اقتصادی تامین اجتماعی دچار فعل و انفعلالاتی شده و البته از نظر ما این حوزه هنوز هم در شرایط خوبی قرار دارد؛ به خاطر دست اندازی به تامین اجتماعی در دولت های پیشین بوده است.
 
صادقی اظهار کرد: اگر در مقابل دست اندازی به تامین اجتماعی قرار نگیریم، بعدها برای دریافت حقوق مان با مشکل مواجه می شویم.
 
لازم به ذکر است در پایان این مراسم نمایندگان تشکل های بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از خدمات و اقدامات دکترسید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تقدیر به عمل آوردند.
نام:
ایمیل:
* نظر: