کد خبر: ۶۲۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
باید اصل سه‌جانبه‌گرایی در سرلوحه امروز قرار بگیرد و نمایندگان بازنشستگان باید در تصمیم گیری‌ها حضور داشته باشند تا این چنین مسائل ما حل و فصل شود.
به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل ازرییس کانون‌عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران گفت: می‌دانیم دولت شرایط سختی دارد ولی ما بازنشستگان وضعیت مطلوبی نداریم و امیدواریم با یکسان‌سازی حقوق‌های بازنشستگان در دولت دوازدهم شاهد نتیجه امیدوار کننده‌ای باشیم.

به گزارش ایلنا، علی‌اصغر بیات رییس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران کشور در گرامیداشت روز بازنشستگان گفت: کانون‌های بازنشستگی همواره از وزیر کار به خاطره اینکه از جنس خود کارگران است حمایت خواهند کرد. همچنین از اینکه مجدد نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان انتخاب کردند که توانستند به مسائل  رسیدگی کنند تشکر می کنیم.

او ادامه داد: می‌دانیم دولت شرایط سختی دارد ولی ما بازنشستگان وضعیت مطلوبی نداریم و امیدواریم با یکسان‌سازی حقوق‌های بازنشستگان در دولت دوازدهم  شاهد نتیجه امیدوار کننده‌ای باشیم.

بیات تصریح کرد: باید اصل سه‌جانبه‌گرایی در سرلوحه امروز قرار بگیرد و نمایندگان بازنشستگان باید در تصمیم گیری‌ها  حضور داشته باشند تا این چنین مسائل ما حل و فصل شود.

بیات متذکر شد: تقاضا داریم مانند گذشته به موضوع درمان ورود کنید و برای قرارداد بیمه تکمیلی مجموعه مارا یاری دعید به ما قول داده شد که در مورد مسکن بازنشستگان کمک شود که  در انتظار یاری شما هستیم

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی از دولت طلب دارد که باعث می شود حقوق های بازنشستگان با تعویق ریخته می شود در حالی که مطالبات ما از دولت و پیمانکاران سر به فلک رسیده است

بیات افزود: هرکسی که چشم طمع به حق ما داشته باشد مقابل آن می‌ایستیم زمزمه‌هایی از هولدینگ شستا به گوش می‌رسد که خوشایند نیست.

وی در پایان افزود: ساختار کانون‌های ما به دست علی ربیعی جانی دوباره گرفت. از سویی قرارداد بیمه تکمیلی و بیمه عمر ٢٠ درصد مشارکت داشته که می‌خوانیم به ٥٠ درصد برسد.
نام:
ایمیل:
* نظر: