کد خبر: ۶۲۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
اعطای تسهیلات مذکور از طریق شعب سازمان تامین اجتماعی و با ابلاغ مدیرعامل این سازمان قابل پرداخت خواهد بود.
رئیس هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی از تصویب اعطای تسهیلات ٤ هزار میلیارد ریالی به بیمه شدگان و مستمری بگیران در هیات مدیره این سازمان، خبر داد.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از خبرگزاری فارس،محمدحسین مهدوی عادلی ضمن گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان گفت: ٢٥ ذی الحجه، سالروز نزول آیه شریفه "هل اتی" و زیباترین وجه تفسیر نهاد مقدس خانواده در نظام آفرینش است.
 
وی اظهار داشت: اعتبارات مورد نظر برای پرداخت تسهیلات مالی به بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان و به منظور خرید و احداث مسکن، انواع وام های قرض الحسنه ازدواج، تحصیلی، ضروری و امور رفاهی و گردشگری آنان در نظر گرفته شده است.
 
مهدوی عادلی افزود: اعطای تسهیلات مذکور از طریق شعب سازمان تامین اجتماعی و با ابلاغ مدیرعامل این سازمان قابل پرداخت خواهد بود.
 
وی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات ٤ هزار میلیارد ریالی در قالب تبصره‌های بودجه سال ٩٦ از سوی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به هیات مدیره این سازمان پیشنهاد و مورد موافقت قرار گرفت.
 
رئیس هیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی ابراز امیدواری کرد همزمان با رشد و اعتلای نهاد مقدس خانواده و تکریم بزرگان و پیشکسوتان، شاهد شکوفایی و آبادانی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
 
 
نام:
ایمیل:
* نظر: