کد خبر: ۶۲۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
در واقع بلاک چین نوآوری و تکنولوژی اصلی بیت کوین است و به عنوان معیار تمام تراکنش های مالی در شبکه دیجیتالی پذیرفته می شود.

13 شركت بيمه در چين توافق كردند كه از فناوري بلاك چين براي ايجاد پايگاه اطلاعاتي جامع استفاده كنند.

 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از ایشا اینشورنس ریویو اين 13 بيمه گر هندي براي جلوگيري از فرآيند ثبت نام دوباره مشتريانش كه چندين بيمه نامه خريداري كرده اند، در نظر دارند تا از فناوري بلاك چين استفاده كنند تا با حمع آوري اطلاعات تمامي بيمه گذاران شان بتوانند بهتر از گذشته محصولات خود را به فروش برسانند.

بلاک چین نوعی از دفتر توزیع است که تراکنش های مالی را ارزش گذاری می کند و آنها را مرتبا در بلوک ها به صورت گروهی ذخیره می کند. در واقع بلاک چین نوآوری و تکنولوژی اصلی بیت کوین است و به عنوان معیار تمام تراکنش های مالی در شبکه دیجیتالی پذیرفته می شود. این فناوری در سال گذشته با مبلغ يك میلیارد دلار، بیشترین سرمایه‌ گذاری روی يك فناوری نوظهور را به خود اختصاص داده است.

"اكشاي دهناك" معاون بخش تكنولوژي شركت بيمه "اچ دي اف سي" هند، در اين باره گفت كه وقتي اطلاعات ثبت شده در دسترس باشد مي توان فهميد كه چه افرادي بيمه عمر خريداري كرده اند. همچنين مي توان قيمت ها با يكديگر قياس كرد و سياست هاي متفاوتي را تدوين و اجرايي كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: