کد خبر: ۶۲۲۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران:
امسال نیز شاهد برگزاری این نمایشگاه به طور مفصل و با مشارکت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر نهادها در یکی از اماکن عمومی تهران خواهیم بود.
به مناسبت هفته دفاع مقدس، امسال نمایشگاه یادیاران سازمان تامین اجتماعی همزمان با ماه محرم با تلفیق مفاهیم عاشورایی و نیز اختصاص غرفه‌ای به نام شهدای مدافع حرم در یکی از اماکن عمومی تهران برگزار می‌شود.
 
 
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تامین اجتماعی، با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه یادیاران سازمان تامین اجتماعی هر سال در هفته دفاع مقدس به منظور گرامیداشت رزمندگان ٨ سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی در محل ستاد مرکزی این سازمان برگزار می‌شد؛ امسال نیز شاهد برگزاری این نمایشگاه به طور مفصل و با مشارکت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر نهادها در یکی از اماکن عمومی تهران خواهیم بود.

عبدالخالق حبیبی افزود: در این نمایشگاه، غرفه اختصاص یافته به سازمان به متراژ ٦٠ مترمربع است که در این غرفه خاطرات دفاع مقدس با تلفیق حماسه و مفاهیم عاشورایی در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌گیرد. همچنین در این نمایشگاه غرفه‌ای را به منظور تجلیل از مقام شهدای مدافع حرم از جمله شهید محسن حججی و دو شهید همکار سازمان، شهید حمید فیروزی‌زاده و شهید سیدمحمدجواد حسن‌زاده اختصاص داده‌ایم. درنظر است مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور خانواده شهدای مدافع حرم برگزار شود.

مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران داشت: یک دستگاه آمبولانس نیز در مجاورت نمایشگاه قرار داده می‌شود تا در صورت لزوم خدمات درمانی مناسب به مردم ارائه شود.
شایان ذکر است، نمایشگاه یادیاران سازمان تامین اجتماعی از ٣١ شهریور به مدت یک هفته برگزار می‌شود.
 
منبع: هفته نامه تامین
نام:
ایمیل:
* نظر: