کد خبر: ۶۲۳۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
نخستین سانحه رانندگی نیست که بنزما در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید دچار سانحه رانندگی می‌شود.
مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برای چندمین بار در دوران بازیگری‌اش دچار سانحه رانندگی شد.
  به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از از نشریه مارکا، کریم بنزما روز جمعه در یکی از بزرگراه‌های مادرید تصادف کرد. مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید که این روزها به دلیل مصدومیت قادر به همراه شاگردان زین‌الدین زیدان نیست، در بزرگراه M-13 مادرید سوار بر خودروی آئوری RS6 خود با یک دستگاه نیسان نوت برخورد داشت. ظاهراً این راننده خودروی نیسان بوده است که از پشت به خودروی بنزما زده است.

 باشگاه رئال مادرید همه بازیکنان خود را بیمه کرده و حوادث رانندگی و هزینه‌ها و جریمه‌ها به صورت کامل توسط باشگاه پرداخت می‌شود.


در این سانحه هیچ یک از دو راننده صدمه ندیده‌اند اما به خودروی هر دوی آنها آسیب‌‌هایی وارد آمده است. به دنبال این حادثه، پلیس در محل حضور پیدا کرد و از هر دو راننده تست الکل گرفت تا مشخص شود که هیچ یک از آنها در حالت غیرعادی پشت فرمان ننشسته بودند.
 
 
این اولین سانحه رانندگی نیست که بنزما در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید دچار سانحه رانندگی می‌شود. او که ابتدای سال جاری هم در منطقه رئونیون دچار یک سانحه دیگر، سال 2009 در منطقه فینکا دپوسوئلو به دلیل برخورد با برخورد با گاردیل‌های کنار جاده، به خودروی خود آسیب وارد کرد. بنزما تا کنون دو بار توسط پلیس جریمه شده است که یک بار آن به دلیل رانندگی بی‌احتیاط در منطقه ایبیسا بوده و بار دیگر به دلیلی رانندگی بدون گواهینامه.

 
 خبرگزاری تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار