کد خبر: ۶۲۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛
استانداردسازی فضاها، استفاده از روانشناسی رنگ از ویژگی های این مرکز است و از سال ۸۲ نظام ایزو مدیریت کیفیت در این بیمارستان پیاده سازی شده است.
فاز اول ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی رازی تربت حیدریه در استان خراسان رضوی با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
 
 
 به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر ربیعی که به منظور افتتاح چند پروژه به شهرستان تربت حیدریه سفر کرده است، در این سفر ارتقای هتلینگ بخش های زنان و جراحی عمومی بیمارستان تامین اجتماعی رازی این شهرستان را مورد افتتاح قرار داد و سپس از بخش های مختلف بیمارستان بازدید و باکارکنان گفتگو کرد.
 
هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی رازی تربت حیدریه در زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ مترمربع اجرا شده و برای راه اندازی این بخش ۳۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. استانداردسازی فضاها، استفاده از روانشناسی رنگ از ویژگی های این مرکز است و از سال ۸۲ نظام ایزو مدیریت کیفیت در این بیمارستان پیاده سازی شده است.
 
همچنین دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عیادت بیماران بستری در بیمارستان تامین اجتماعی رازی تربت حیدریه پرداخت و در جریان خدمت رسانی به آنها قرار گرفت.
 
گفتنی است، طرح ارتقای هتلینگ در  بیمارستانهای تامین اجتماعی سراسرکشور با هدف افزایش رضایت بیمه شدگان اجرایی شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: