کد خبر: ۶۲۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
تقدیر معاون اتاق تعاون ایران از برنامه های فرهنگی ، آموزشی سازمان تأمین اجتماعی؛
حضور در سازمانها و نهادهای خصوصی و دولتی و دیدار با اعضای تشکل های کارفرمایی. اجرای این برنامه ها تا کنون بازتاب مطلوبی در بین جامعه کارفرمایی کشور داشته است.
 اتاق تعاون ایران با ارسال نامه ای به دکترسیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از برگزاری کارگاه هم اندیشی و آموزشی آشنایی با وظایف و کارکردهای هیأت های تشخیص مطالبات سازمان تأمین اجتماعی تقدیر و تشکر بعمل آورد. 
 
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سید محمد کریمی معاون پشتیبانی و برنامه ریزی اتاق تعاون ایران در متن این نامه اظهار داشت : استمرار برگزاری چنین کارگاههایی علاوه بر ایجاد تعامل بیشتر با اتاق های تعاون سراسر کشور و سازمان تأمین اجتماعی ، موجبات شناسایی با آخرین وضعیت و مشکلات بخش تعاون و افزایش بار علمی  اعضا و آشنایی  آنان با قوانین، مقررات و بخشنامه های سازمان تأمین اجتماعی را فراهم خواهد ساخت .
 
در بخش دیگری از این نامه ابراز امیدواری شده است با فراهم شدن زمینه انعقاد تفاهم نامه بین اتاق تعاون ایران و معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی افقی روشن و مناسب برای همکاری دوجانبه ایجاد گردد .
 
سازمان تأمین اجتماعی در سال جاری برنامه های مختلفی را به منظور احصای مشکلات بیمه ای کارفرمایان و کارآفرینان در راستای توسعه تعامل با جامعه کارفرمایان و کارآفرینان به اجرا در آورده است که از جمله  این برنامه ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود: برگزاری کارگاههای آموزشی -  فرهنگی ، برگزاری همایش های هم اندیشی با رابطین بیمه ای  در سراسر کشور، برگزاری  همایش های ملی و استانی تکریم کارفرمایان نمونه در مراکز استانهای سراسر کشور ، دیدار با کارفرمایان برتر و نمونه کشور ، حضور در سازمانها و نهادهای خصوصی و دولتی و دیدار با اعضای تشکل های کارفرمایی. اجرای این برنامه ها تا کنون بازتاب مطلوبی در بین جامعه کارفرمایی کشور داشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار