کد خبر: ۶۲۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
در سال گذشته حق بیمه غيرعمر در اين كشور 20 درصد رشد داشت اما با این وجود کل رشد بازارهای نوظهور در حد 9.6 درصد ثابت باقی ماند.
ميزان كل حق بيمه در بازار بيمه چين بين ماه هاي ژانويه و اگوست 20 درصد رشد داشته است كه اين رقم در جهان به نوع خود رشدي بي نظير است.

 
  به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از ایشا اینشورنس ریویو، ميزان درآمد از طريق حق بيمه در صنعت بيمه چين نسبت به سال گذشته ميلادي 20.5 درصد رشد داشته و به رقم بي نظيري 2.77 تريليون يوآن (418.4 ميليارد دلار) رسيده است.

طبق گزارش هاي منتشر شده، رشد بازار بيمه جهان در سال گذشته و نيمه نخست سال جاري بيشتر به دليل رشد بازارهاي نوظهور به ويژه چين بوده است.

در سال گذشته حق بیمه غيرعمر در اين كشور 20 درصد رشد داشت اما با این وجود کل رشد بازارهای نوظهور در حد 9.6 درصد ثابت باقی ماند.
 
در گزارش ها آمده است كه در سال گذشته ميلادي چين بعد از آمريكا بزرگترین بازار بیمه جهان را در اختيار داشت و بعد از آن ژاپن با فاصله زیادی در رده سوم جاي گرفت. 

به باور كارشناسان، کانال‌ های فروش مستقیم دیجیتالی بیمه در سال های اخیر در برخی بازارهای نوظهور مانند چین گسترش یافته است. یکی از ویژگی ‌‌های مهم رشد حق بیمه در چین و تعدادی از سایر بازارهای نوظهور در سال 2016، افزایش معنی‌ دار در سهم خرید آنلاین بیمه بوده است. اما در کل، سهم شبکه ‌های سنتی  فروش همچنان بالاست.

در گزارش كميسيون قانونگذاري اين كشور آمده است كه بين ماه هاي ژانويه و اگوست ميزان درآمد از بخش بيمه اموال در چين با رشد 14.4 درصدي به 690.1 ميليارد يوآن رسيده است.

همچنين شركت هاي بيمه عمر شاهد افزايش 22.6 درصدي در ميزان درآمدهاي خود از طريق حق بيمه هاي ثبت شده بوده اند.

در بخش بيمه تجاري، ميزان حق بيمه با 13.4 درصد رشد به 638 ميليارد يوآن رسيده كه 27 درصد آن مربوط به بخش بيمه عمر و 3.1 درصد آن به بخش بيمه درمان تعلق دارد. همچنين بيمه تصادف در اين كشور شاهد رشد 20.1 درصدي در ميزان فروش حق بيمه ها بوده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار