کد خبر: ۶۲۶۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد
کی از رویکردهای مهم تامین اجتماعی ایجاد نهضت فن آوری اطلاعات است تا دسترسی به اطلاعات آسان و واقع بینانه تر شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت:در حال حاضر 42 میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.
 
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از ایسنا، عبدالرحمن تاج الدین افزود: در این میان 3 میلیون و 200 هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر هستند.

وی بیان کرد:مهم ترین و اصلی ترین راهبرد دولت در سازمان تأمین اجتماعی در جهت برطرف کردن مشکلات فعلی آن است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا با تلاش های انجام گرفته وضعیت درمان به لحاظ تجهیزات و امکانات و ارتقای فضاهای آموزشی در دولت در 4 سال قبل معادل همه اقدامات دولت‌های اسبق در طول 10 سال گذشته می باشد.

وی اظهار کرد:منابع تامین اجتماعی متعلق به همه جامعه و روند تولید و صنعت کشور و بازنشستگان است بر این اساس خدمت به جامعه را افتخار خود می دانیم.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی یادآور شد:حوزه  درمان، بخش جدایی ناپذیر سازمان تامین اجتماعی است و کسی نمی تواند به درمان به عنوان بخش جدایی ناپذیر از سازمان خدشه‌ای وارد کند.

وی گفت: با وجود کم لطفی‌هایی که به سازمان تامین اجتماعی شده است این سازمان در سطح ملی و جهانی می‌درخشد و با مدیریت منسجم فراتر از نگاه‌های جناحی و سلیقه‌ای حزبی و سیاسی به خدمت می پردازد.

تاج الدین عنوان کرد:همچنین با توجه به فعالیت 60 هزار تن از کارکنان و تجهیز منابع تا 60 هزار میلیارد حتی یک گزارش تخلف نداشته ایم.

وی ادامه داد:یکی از رویکردهای مهم تامین اجتماعی ایجاد نهضت فن آوری اطلاعات است تا دسترسی به اطلاعات آسان و واقع بینانه تر شود.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد:ورود تامین اجتماعی بر مباحث نوین و استفاده از فناوری IT بسیاری از مشکلات و سوء استفاده های مالی را رفع می کند.
وی گفت: در جهت تجهیز امکانات درمانی بیش از 63 میلیارد تومان صرف شده است.امیدواریم با استفاده از امکانات لازم در این مسیر گام های بلندی برداریم.
نام:
ایمیل:
* نظر: