کد خبر: ۶۲۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
با دیدگاه مثبتی که از سوی مسوولین در دولت تدبیرو امید بوجود آمده است شاهد گسترش تشکلات کارگری و کارفرمایی و نیز حل مسایل بیمه ای کارگران در استان هستیم.
مدیر کل تامین اجتماعی فارس گفت: سرمایه انسانی مهمترین منبع یک مجموعه و سازمان به شمار می رود.
 
 
 به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، عبدالکریم نباتی در دیدار با اعضاء کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کاراستان فارس افزود: امروز توجه به نیروی انسانی باید به عنوان یک اصل مورد توجه قرار بگیرد و نگاه ما درتولید ، صنعت و سرمایه گذاری باید اول به نیروی انسانی باشد . زیرا اگر نیروی انسانی از رضایتمندی مطلوب برخوردار باشد در تمام امور پیشرفت خواهیم داشت.

وی با اشاره به این موضوع که مهمترین وظیفه تامین اجتماعی تولید امنیت اجتماعی بیمه شدگان است، اظهار داشت : هردستگاهی وظیفه ای دارد و وظیفه سازمان تامین اجتماعی ، ایجاد امنیت اجتماعی به عنوان یک مقوله بسیارمهم و اساسی است وتمام تلاش این سازمان این است حتی در شرایط سخت با برنامه ریزی  بهینه ، تعهدات خود در قبال بیمه شدگان، بازنشسته و مستمری بگیران را به موقع انجام دهد.

مدیرکل تأمین اجتماعی فارس گفت: فشار مضاعفی در دولت های گذشته با افزایش سقف تعهدات سازمان تامین اجتماعی بدون در نظر گرفتن بار مالی به این سازمان  وارد آمد  .

نباتی افزود: بیش از ٥٠ درصد از جمعیت کشور از خدمات بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی برخوردار هستند و در استان فارس نیز بالغ بر٢ میلیون و ٨٠هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند.

وی از عملکرد مطلوب کانون شوراهای اسلامی کاراستان فارس در دفاع از حقوق تامین اجتماعی تشکر کرد و افزود: درسایه همدلی که بین تشکلات کارگری و کافرمایی استان وجود دارد خیلی ازمشکلات در قالب سه جانبه گرایی دولت ، کارگر و کارفرما در استان حل شده است.

رییس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کاراستان فارس نیز در این دیدار گفت: در بحث روابط کار، تشکلات کارگری وکارفرمایی استان از تعامل بسیار خوبی برخوردار است به نحوی که در سطح ملی همه نگاه مسوولین حوزه روابط کشور به عملکرد بسیار خوب روابط سه جانبه کارگر،کارفرما ودولت در استان فارس است و اگر موفقیت های در این زمینه حاصل شده است  درسایه این همدلی و اتحاد در موضوع سه جانبه گرایی است.

مهرزاد مویدی گفت: با دیدگاه مثبتی که از سوی مسوولین در دولت تدبیرو امید بوجود آمده است شاهد گسترش تشکلات کارگری و کارفرمایی و نیز حل مسایل بیمه ای کارگران در استان هستیم.

عضوشورای عالی اشتغال کشور ضمن تاکید برضرورت حفظ اندوخته های کارگران در صندوق تامین اجتماعی اظهار داشت: دولت با پرداخت دیون خود بر تداوم فعالیت های ارزشمند این سازمان بیفزاید .

نام:
ایمیل:
* نظر: