کد خبر: ۶۲۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
ارائه بهنگام خدمات درمانی و بیمه ای از سوی سازمان تأمین اجتماعی در مواقع وقوع حادثه و ایجاد بحران در کارگاه های تحت پوشش به حادثه دیدگان از وظایف سازمان تأمین اجتماعی است.
به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به حوادث اخیر در حوزه کارگری گفت: به محض وقوع حوادث سازمان تأمین اجتماعی با تکیه بر مبنای مسئولیت اجتماعی خود یار و حامی نیروی کار است.
 
گزارش شبستان- غلامرضا محمدی، مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری امروز (۲۲ مهر) با اشاره به حوادث اخیر در حوزه کارگری کشور و استان از جمله آتش سوزی ساختمان پلاسکو، ریزش معدن یورت استان گلستان و حادثه ریزش تونل چری کوهرنگ به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: به محض وقوع اینگونه حوادث سازمان تأمین اجتماعی با تکیه بر مبنای مسئولیت اجتماعی خود توانست یار و حامی کارگران و خانواده آنان باشد.
 
وی افزود: ارائه بهنگام خدمات درمانی و بیمه ای از سوی سازمان تأمین اجتماعی در مواقع وقوع حادثه و ایجاد بحران در کارگاه های تحت پوشش به حادثه دیدگان از وظایف سازمان تأمین اجتماعی است.
 
مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی چهارمحال و بختیاری ابراز کرد: بستری در مراکز ملکی و ارائه خدمات رایگان به آنها، برقراری تعهدات کوتاه مدت شامل بیمه بیکاری، غرامت دستمزد ایام بیماری و ... و تعهدات بلند مدت شامل برقراری مستمری بازماندگان و از کارافتادگان از جمله خدمات این سازمان به بیمه شدگان مصدوم است که این خدمات در التیام بخشی به آلام جامعه کار و تولید و خانواده آنها بسیار مؤثر واقع می شود.
 
محمدی با تأکید بر تقبل مسئولیت اجتماعی این سازمان در قبال بیمه شدگان گفت: سازمان تأمین اجتماعی علاوه بر تعهدات قانونی که بر عهده دارد وظیفه انسانی و اجتماعی خود پیگیر مشکلات مصدومان و بازماندگان است.
 
وی تصریح کرد: در حادثه ریزش تونل چری که سه نفر جان خود را از دست داده و چند نفر دیگر نیز آسیب دیده اند کمک ها و مساعدت های جنبی دیگری را به مصدومان و بازماندگان ارائه شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار