کد خبر: ۶۲۷۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
در شش‌ماهه سال‌جاری رشته‌های مهندسی، مسئولیت و زندگی شرکت هر کدام ‌به‌ترتیب با رشد ۱۳۴، ۸۱ و ۸۴ درصد نسبت‌ به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد را میان سایر رشته‌ها داشته‌اند.
به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از مدیر برنامه‌ریزی توسعه و پایش عملکرد شرکت بیمه‌کوثر گفت: حق‌بیمه تولیدی شرکت بیمه‌کوثر در شش ‌ماهه اول سال ۹۶ ضمن رشد نسبت‌ به مدت مشابه سال گذشته و با تغییر مناسب به‌منظور ارتقای کیفیت ترکیب پرتفو به مبلغی بالغ‌بر ۶۰۰ میلیارد تومان رسید.
 
به گزارش ایسنا، ابوالفضل آقادادی مدیر برنامه‌ریزی توسعه و پایش عملکرد شرکت بیمه‌ کوثر افزود: در سال‌جاری گام‌های موثری در راستای اصلاح ترکیب پرتفو برداشته شده است به‌نحوی‌ که در شش ماه ابتدای سال‌جاری شاهد کاهش سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین از ۵۹ به ۳۶درصد و افزایش سهم بیمه‌های زندگی از ۱۳ به ۲۳درصد از کل حق‌بیمه تولیدی نسبت‌به مدت مشابه سال گذشته هستیم.
 
آقادادی افزود: در شش‌ماهه سال‌جاری رشته‌های مهندسی، مسئولیت و زندگی شرکت هر کدام ‌به‌ترتیب با رشد ۱۳۴، ۸۱ و ۸۴ درصد نسبت‌ به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد را میان سایر رشته‌ها داشته‌اند.
 
وی با بیان اینکه در مدت یادشده، شرکت ۳۲۲ میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذاران پرداخت کرده است، بیان‌کرد: از کل خسارت‌های پرداختی، سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین ۵۱ درصد، سهم بیمه درمان ۲۱ درصد و سهم بیمه‌های زندگی ۱۳ درصد و نسبت خسارت بیمه‌کوثر در این مدت ۵۳درصد بوده است.
 
مدیر برنامه‌ریزی توسعه و پایش عملکرد بیمه‌کوثر تصریح‌کرد: با تلاش تمامی حوزه‌های ستادی و استانی سعی شده تحقق اهداف و سیاست‌های اصلی سال‌جاری شرکت در خصوص بهینه‌سازی ترکیب فروش شرکت با تمرکز بر کاهش فروش رشته شخص‌ثالث و افزایش فروش سایر رشته‌ها بالاخص زندگی، کنترل خسارت رشته‌های درمان و اتومبیل، سرمایه‌گذاری‌های مناسب و وصول مطالبات به‌صورت یکپارچه و متوازن پیگیری و رصد شود که نتایج حاکی از تحقق اهداف، برنامه‌ها و بودجه مصوب است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار