کد خبر: ۶۲۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
معاون بنیاد شهید وامورایثارگران کشور:
حل مشکل درمان، اشتغال فرزندان و مسکن ایثارگران جامعه هدف است که باید این مشکلات مدیریت و برطرف شوند.
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: یک میلیون و 700 هزار ایثارگردرکشورتحت پوشش بیمه ای بنیاد شهید و امورایثارگران هستند.
 
عبدالرضا عباسپور  در جمع خانواده شهدا و ایثارگران بروجرد در محل کانون شاهد این شهرستان افزود: برای موضوع درمان خانواده های شهدا وایثارگرتحت پوشش با کمبود بودجه روبرو هستیم که باید تدابیرخاصی برای تامین این اعتباراز سوی مسئولان اندیشیده شود.

وی اظهارکرد: حل مشکل درمان، اشتغال فرزندان و مسکن ایثارگران جامعه هدف است که باید این مشکلات مدیریت و برطرف شوند.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشوربیان کرد: هدف ازاین سفرهای استانی دیدارچهره به چهره با ایثارگران وخانواده های شهدا وجانبازان برای برنامه‎ریزی دقیق‎تروحل مشکلات درمان این قشر ازجامعه است.

عباس‎پوراضافه کرد: هزینه درمان خانواده‎های شهدا یا ازطریق بیمه بنیاد پرداخت می شوند یا دولت آنها را تقبل می‎کند.

وی ادامه داد: بودجه‎ای هرساله برای درمان ایثارگران وخانواده های شهدا اختصاص می یابد که براساس آن نیز اقدام می شود.

نماینده مردم بروجرد واشترینان درمجلس شورای اسلامی افزود: خانواده های شهدا چشم و چراغ ملت هستند براین اساس باید مشکلات این افراد را پیگیری و برطرف کرد.

عباس گودرزی افزود: از نگاه ما همه مردم ایثارگر بوده و سهامدار انقلاب اسلامی هستند زیرا ملت ایران همیشه درصحنه های مختلف حضور داشته اند.

وی تاکید کرد: ملت ایران همیشه به ارزش ها وآرمان های انقلاب اسلامی پایبند بوده ودردفاع از آنها از هیج کوششی دریغ نکرده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کشورقوانینی وجود دارد که مغفول مانده و اجرا نمی شوند، اضافه کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی تلاش می کنند تا قانون حمایت ازایثارگران، جانبازان و خانواده های شهدا را به خوبی اجرا شود.
دراین دیداربرخی ازایثارگران، جانبازان و خانواده های شهدای بروجرد خواستار رفع مشکلات درمان، اشتغال ومسکن خود شدند.

به گزارش ایرنا، عدم برخورداری بنیاد شهید شهرستان ازآمبولانس، بیمه و درمان، پذیرش از طرف بیمارستان و دکتر، فراموشی جامعه آزادگان، نامناسب بودن معابر برای استفاده جانبازان از جمله مشکلات مطرح شده در این نشست بود.

  خبرنگار: آمنه صارمی** انتشاردهنده: مقداد بهاروند احمدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار