کد خبر: ۶۲۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
چندی پیش به دنبال ارجاع موردی از پرونده تصادف ساختگی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند 15 نفره‌ای که با تصادفات ساختگی اقدام به کلاهبرداری 30 میلیارد ریالی از شرکت‌های بیمه کرده بودند، خبر داد.
 
سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در اینباره گفت: چندی پیش به دنبال ارجاع موردی از پرونده تصادف ساختگی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
وی با اشاره به تحقیقات تکمیلی کارآگاهان در این خصوص افزود: ماموران در ادامه تحقیقات متوجه شدند که 15 نفر از مجرمین سابقه دار و حرفه‌ای با ایجاد یک باند، اقدام به ایجاد ده‌ها تصادف ساختگی کرده و با ارائه مدارک جعلی بیش از 20 میلیارد ریال از شرکت‌های مختلف بیمه‌ای کلاهبرداری کرده‌اند.
 
وی با بیان اینکه اعضای این باند از سوی کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند، گفت: مخفیگاه این افراد در نقاط مختلف شهر تهران بود. در حال حاضر آنان تحت بازجویی قرار داشته و اطلاع رسانی بیشتر در این خصوص انجام خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار