کد خبر: ۶۲۸۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
گفتنی است، این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۷ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (تلکام)، به عنوان بزرگ‌ترین رویداد مخابراتی کشور، امروز با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، افتتاح شد.
 
 به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این نمایشگاه کلیه اپراتورها، شرکت‌های داخلی و خارجی، تولیدکنندگان و صاحبان کسب‌وکار در حوزه سیستم‌ها، تجهیزات و سرویس‌های مخابراتی و ارتباطات حضور داشتند.

شرکت رایتل وابسته به سازمان تامین اجتماعی نیز، همانند دوره‌های قبل با معرفی خدمات جدید و آخرین فناوری‌های ارتباطی میزبان علاقه مندان این صنعت در نمایشگاه تلکام است.

بازدیدکنندگان می‌توانند با مراجعه به غرفه‌های این اپراتور، علاوه بر آشنایی با آخرین دستاوردها و خدمات شرکت رایتل، از هدایا و تخفیف‌های این اپراتور بهره‌مند شوند و با ارائه کارت ملی و گوشی یا تبلت هوشمند خود، سیم‌کارت دیتا یا اعتباری رایگان این اپراتور را دریافت کرده و از امکانات این سیم کارت‌ها استفاده کنند.

همچنین مشترکین رایتل در بازه زمانی برگزاری این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه حضوری به سالن‌های ٩ و ٨، از تخفیف٣٠ تا ٤٠ درصدی در خرید بسته‌های مصرفی اینترنت بهره‌مند شوند.

گفتنی است، این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۷ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: