کد خبر: ۶۳۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
نماینده رفسنجان گفت: در رابطه با وام‌های کشاورزی و وام بلاعوض به کشاورزان و تمدید وام‌های بدون سود و بهره اقدام شود چرا که اگر بخواهیم از کشاورزانی که کمترین بهره و سود را بپردازند آنها توان ندارند.
صنعت بیمه -یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کشاورزان منطقه رفسنجان و انارک تنها محصول پسته دارند. در رابطه با سرمازدگی این محصول در منطقه اقدام شود.


به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،احمد انارکی محمدی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز ضمن محکومیت اقدام نابخردانه ترامپ، بیان کرد: به پشتیبانی مردم و همراهی رییس‌جمهور و رییس مجلس ان‌شاءالله مشت محکمی را بر دهان این اقدام خواهیم زد.

وی در ادامه در تذکری به رییس‌جمهور در رابطه با سرمازدگی و گرمازدگی پسته استان رفسنجان و شمال استان کرمان، بیان کرد: بیش از دو هزار میلیارد تومان در حوزه انتخابیه بنده به کشاورزان خسارت وارد شده است و تقاضای تشکیل ستاد بحران در شهرستان به منظور رسیدگی به این امر را دارم. مردم منطقه رفسنجان و انارک تنها محصول پسته کشت می‌کنند و درآمد آنها از محل پسته است. لطفا سریعا به این موضوع رسیدگی شود.

نماینده رفسنجان در ادامه گفت: در رابطه با وام‌های کشاورزی و وام بلاعوض به کشاورزان و تمدید وام‌های بدون سود و بهره اقدام شود چرا که اگر بخواهیم از کشاورزانی که کمترین بهره و سود را بپردازند آنها توان ندارند.

انارکی در پایان گفت: در رابطه با بیمه کشاورزی نیز تقاضا دارم هر چه زودتر شروع شود.


برچسب ها: بیمه کشاورزی
نام:
ایمیل:
* نظر: