کد خبر: ۶۳۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
صنعت بیمه -مراسم قرعه‌کشی برگزیدگان دومین جشنواره فروش بیمه‌های جامع عمر و پس‌انداز با حضور اعضای هیأت‌مدیره، معاونان و مشاوران مدیرعامل و مدیران در سالن اجتماعات ساختمان شماره یک بیمه آسیا برگزار شد.


به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،بنابر اعلام بیمه ­آسیا، احمد سربخشیان، مدیر بیمه­‌های عمر و پس­‌انداز بیمه­ آسیا در ابتدای این مراسم به ارائه گزارشی از آمار و عملکرد دومین جشنواره فروش بیمه‌های جامع عمر و پس­‌انداز بیمه ­آسیا پرداخت.

مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه آسیا ضمن ابراز خرسندی از تحقق نقش مسئولیت اجتماعی بیمه آسیا، ترویج فرهنگ بیمه و توسعه بیمه­‌های زندگی، قدردانی از بیمه­‌گذاران به عنوان شرکای سرمایه­‌گذاری، ارائه تسهیلات به بیمه­‌گذاران، ایجاد انگیزه در شبکه فروش و کمک به افزایش پورتفوی به عنوان اهداف برگزاری جشنواره، از افزایش میانگین وزنی فروش و رشد سرمایه بیمه‌های عمر و پس ‌انداز بیمه ­آسیا خبر داد.

سربخشیان به شرح تدوین نخستین آیین‌نامه اعطای جوایز در شرکت بیمه ­آسیا و فرآیند انتخاب بیمه‌گذاران برگزیده با حضور هیأت نظارت پرداخت.

در ادامه مراسم به مناسبت پنجاه و هشت سالگی بیمه ­آسیا، قرعه­‌کشی برگزیدگان دومین جشنواره بیمه‌های جامع عمر و پس‌­انداز انجام و ۵۸ بیمه­‌گذار برگزیده در چهار گروه استانی سراسر کشور، بیمه‌­نامه‌­های فروش کیفی، بیمه­‌شدگان هم نام با ائمه­‌اطهار و نیز بیمه­‌گذاران برگزیده مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه معرفی شدند.

دومین جشنواره فروش بیمه­‌های جامع عمر و پس‌انداز بیمه ­آسیا از ۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ تا ۲۵ فروردین ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار شد.
برچسب ها: بیمه
نام:
ایمیل:
* نظر: