کد خبر: ۶۴۳۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
محمدی بیان کرد: بیشترین فراوانی بدهی‌ها در محکومیت‌های مالی است و تلاش کرده‌ایم که حوادث رانندگی را اکنون با توجه به اصلاح قانون بیمه شخص ثالث به زیر 400 نفر برسانیم.
 صنعت بیمه -معاون امور استانهای ستاد دیه کشور گفت: درحال حاضر 12 هزار نفر زندانی جرایم غیر عمد در داخل زندان‌های کشور هستند که مجموع محکومیت آنها بالای یک هزار میلیارد تومان است.

مهدی محمدی شب گذشته 9 خرداد جاری در جشن گلریزان برای آزادی زندنیان جرایم غیر عمد خراسان‌جنوبی، گفت: در حال حاضر 12 هزار نفر زندانی جرایم غیر عمد ک در داخل زندان‌های کشور هستند که مجموع محکومیت آنها بالای یک هزار میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه سال گذشته مبالغ اهدایی نیکوکاران به ستاد دیه با احتساب مراجعه حضوری و پرداخت‌های حضوری 10 میلیارد و 299 میلیون تومان بوده است، افزود: 200 هزار و 193 نیکوکار به حساب ستاد دیه کشور واریز کرده‌اند و این مبلغ غیر از وجوهات استانی بوده است .

معاون امور استانهای ستاد دیه کشور اظهارکرد: سال گذشته در دفاتر نمایندگی ستاد دیه در سراسر کشور 313 جشن گلریزان برگزار شده و امسال نیز میزبان 377 آیین گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد خواهیم بود که نسبت به سال قبل رشد 20 درصدی داشته است.

محمدی با اشاره به کمک مسئولان نظام به ستاد دیه، گفت: مبلغ اهدایی مقام معظم رهبری 400 میلیون تومان و قوای سه گانه نیز کمک‌هایی را به ستاد مردمی دیه داشته‌اند.

وی ادامه داد: درحال حاضر 12 هزار نفر زندانی جرایم غیر عمد که در داخل زندان‌های کشور هستند که مجموع   محکومیت آنها بالای یک هزار میلیارد تومان است.

معاون امور استان‌های ستاد دیه کشور گفت: امیدورایم در سال جاری با توجه به مبالغی که کمک می‌شود شاهد آزادی حدود 11 هزار نفر زندانی جرایم غیر عمد در کشور باشیم.

محمدی بیان کرد: بیشترین فراوانی بدهی‌ها در محکومیت‌های مالی است و تلاش کرده‌ایم که حوادث رانندگی را اکنون با توجه به اصلاح قانون بیمه شخص ثالث به زیر 400 نفر برسانیم.

وی خاطر نشان کرد: در ستاد دیه مجموعا تا سقف 200 میلیون تومان وام و تسهیلات بانک‌های عامل را به زندانیان داریم که به صورت قرض الحسنه به مددجو پرداخت شده و برای محکومیت‌های دیگر مبالغ فرق می‌کند.منبع:ایسنا
برچسب ها: بیمه
نام:
ایمیل:
* نظر: