کد خبر: ۶۴۳۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
باتی گفت: با هدف افزایش سطح دسترسی به خدمات تامین اجتماعی و همچنین رضایتمندی بیشتر جمعیت 85هزار نفری تحت پوشش سازمان در جهرم، این کارگزاری افتتاح شده و آماده خدمتگزاری به مردم شریف است.
صنعت بیمه - عبدالکریم نباتی پنجشنبه در آیین افتتاح این کارگزاری گفت: 2 میلیون و 120هزار نفر از جمعیت استان که 44درصد جامعه آماری فارس را تشکیل می دهند تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و از خدمات آن بهره می برند.

مدیر کل تامین اجتماعی فارس با اشاره به هزینه تعهدات بلند مدت تامین اجتماعی بیان داشت : یکی از خدمات تامین اجتماعی پرداخت مستمری است که در این زمینه ماهانه 200میلیارد تومان به 200هزار نفر از بازنشستگان ، ازکارافتادگان وبازماندگان استان پرداخت می شود.

نباتی گفت: با هدف افزایش سطح دسترسی به خدمات تامین اجتماعی و همچنین رضایتمندی بیشتر جمعیت 85هزار نفری تحت پوشش سازمان در جهرم، این کارگزاری افتتاح شده و آماده خدمتگزاری به مردم شریف است.

مدیرکل تامین اجتماعی فارس افزود: کارگزاری های تامین اجتماعی به منظور برون سپاری بخشی از فعالیت های شعب اجرایی سازمان همچون صدوربرگ پرداخت حق بیمه به بانک عامل، چاپ ،تعویض و صدوردفاتر درمانی ، تامین اعتبار دفاتر درمانی
راه اندازی شده است.

30هزار بیمه شده اصلی شهرستان جهرم می توانند از این خدمات بهره مند شوند.
جهرم در 193 کیلومتری جنوب شرقی شیراز است.
نام:
ایمیل:
* نظر: