کد خبر: ۶۴۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
صنعت بیمه -روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران در اطلاعیه‌ای عموم مردم را برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواند.

 در این اطلاعیه آمده است: «ازآنجا که با حول و قوه الهی و به مدد روشنگری اندیشمندان آزادی‌خواه جهان، چهره خبیث رژیم کودک‌کش و اشغالگر قدس بیش از پیش بر مردم جهان رخ عیان نموده و علی رغم تلاش‌های ابررسانه‌ای، ولیکن مذبوحانه قدرت‌های ظالم و بی انصاف جهان به سرکردگی آمریکا که برای تطهیر این حکومت "ریشه بر آب"  صورت گرفته و می‌گیرد؛ مدتهاست که نوید فروپاشی آن از گوشه و کنار و متکی و مستند به مصداقهای آشکار به گوش می‌رسد؛ لذا خدا را شاکریم و بر خود می‌بالیم که خط شکنی درمبارزه با این جرثومه‌های فساد، جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) رقم خورده است. اسرائیل چه بپذیرد یا نه و چه باور کند یا نکند رفتنیست؛ که " الیس الله بصبح قریب".

به همین منظور بار دیگر و در کنار دیگر عدالتخواهان جهان از مردم دنیا دعوت می‌کنیم دوشادوش امت واحده آزادی‌خواهان در راهپیمایی جهانی روز قدس حضور یابند تا علاوه برتجدید پیمان با آرمان‌های خمینی بت شکن ، رهبر معظم انقلاب اسلامی  و آرمان های جمهوری اسلامی ایران، بذر امید را در دل مبارزان فلسطینی و بذر هراس را در شوره زار قلوب دژخیمان اسرائیلی بکارند که" اِنَّ أَوْهَنَ البیوتِ لبیتُ العنکبوتِ".»منبع:ایسنا
برچسب ها: بیمه سلامت
نام:
ایمیل:
* نظر: