کد خبر: ۶۵۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
صنعت بیمه -در پایان فصل اول سال 1397، جلسه هم اندیشی مدیران ارشد ستادی با رؤسای شعب به منظور بررسی چالش های موجود با حضور مدیرعامل، اعضا هیأت مدیره و معاونین در روز چهارشنبه 1397/4/6 برگزار شد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه، در ابتدای این جلسه معاون فنی در بیمه های اموال و مسئولیت، گزارشی از عملکرد شعب تا پایان فصل اول ارائه نمودند. در ادامه این جلسه؛ قائم مقام شرکت، برخی از چالش ها و فرصت های پیش روی شرکت را بر شمرد. عبدالمحمود ضرابی، مدیرعامل بیمه کارآفرین در این هم اندیشی، با بیان آخرین وضعیت صنعت بیمه در کشور، و شرایط 15 ساله بیمه کارآفرین در صنعت بیمه را تشریح کرد. ضرابی، در ادامه سخنان خود ضمن بیان راهکارهایی درباره چگونگی فعالیت و توسعه شبکه فروش، انتخاب ریسک مناسب، تعامل بیشتر با بیمه گذاران و ذینفعان تاکید کرد.

در این جلسه یک روزه، رؤسای شعب به بیان نظرات و پیشنهادات در حوزه مربوطه خود پرداختند و معاونین و مدیران ستادی نیز ضمن پاسخگویی، ضعف ها و قوت های درون و فرصت ها و تهدیدهای برون سازمانی و چالش های مالی پیش رو در سال 97 را مورد بررسی قرار دادند. در پایان جلسه مقرر گردید، اقدامات لازم جهت هماهنگی و همسویی بیشتر شعب و ستاد صورت پذیرفته و از طریق مدیران منتخب شعب مطرح و جهت اتخاذ تصمیم پیگیری شود.

برچسب ها: بیمه کارآفرین
نام:
ایمیل:
* نظر: